Susigrąžinkite sumokėtą administracinį mokestį
Didziuokis

Naujienos

Susigrąžinkite sumokėtą administracinį mokestį

Mielieji,

Turime gerų žinių! Jei nuo 2020 m. spalio mėn., „Impuls“ sporto klubuose atlikdami periodinius narystės mokėjimus atsiskaitėte banko kortele, galite susigrąžinti sumokėtą administracinį 1-2 € mokestį!

Pinigus galite atgauti į savo sąskaitą arba greitai ir paprastai juos iškeisti į vienkartinius apsilankymus „Impuls“ sporto klubuose ir taip patys pasimėgauti klubo malonumais arba pasikviesti artimuosius sportuoti drauge.

Norėdami atgauti pinigus arba juos iškeisti į nemokamus apsilankymus, kreipkitės el. paštu info@impuls.lt arba telefonu 19192.

Sportiškos ir aktyvios dienos!


Impuls komanda

36 kg atsikratęs Mantas: „Visi tai gali padaryti, bet dažnas netiki savimi“

Likus vos keletui savaičių iki metų pabaigos, daugelis žmonių ima kelti sau ateinančių metų tikslus. Ne paslaptis, kad dažnas svajoja pagerinti savo išvaizdą, tiksliau – pradėti naują gyvenimo etapą, didesnį dėmesį skiriant savijautai ir išvaizdai. „Tiesa, neretai koją pakiša nepasitikėjimas savimi, baimė, kad nepasiseks“, – pastebi asmeninis treneris Mantas Pavliukevičius. Abejojantiems jis siunčia padrąsinimą: jeigu jam pavyko, kodėl negali pavykti ir jums?

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Mokytojai švenčia!

Mokytojai švenčia!

Mokytojai švenčia!

Kartu su Vilniaus miesto savivaldybe ir EDU Vilnius prisidedame prie įsimintinos Mokytojų dienos šventės kūrimo ir spalio 3-9 dienomis dovanojame išskirtinius pasiūlymus, kuriais kviečiame pasinaudoti visus sostinės pedagogus! SVARBU! Norint pasinaudoti šventinės savaitės pasiūlymais būtina pateikti Vilniaus švietimo darbuotojams skirtą Vilniečio kortelę (arba pritaikyti specialų nuolaidos kodą nuolaidoms internetu). Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.

Plačiau

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Mieli klientai, Apgailestaudami pranešame, kad nuo pirmadienio, rugsėjo 12 dienos laikinai uždaromos baseino zonos Impuls sporto klubuose Vilniuje – Fabijoniškių gatvėje ir Ozo gatvėje, Šiauliuose – Vairo gatvėje bei Panevėžyje – Parko gatvėje.

Plačiau