Atnaujinama baseinų ir grupinių treniruočių veikla klubuose
Didziuokis

Naujienos Pradėk dabar

baseinai ir grupinės

Labai džiaugiamės, kad nuo gegužės 24 dienos Impuls sveikatingumo klubuose atnaujinamos baseinų paslaugos, o nuo gegužės 31 d. ir grupinės treniruotės viduje!

Pirtys kol kas neveiks, tačiau artimiausiu metu tikimės, kad galėsime atnaujinti ir šią veiklą.


Nuo 05.31 atnaujiname grupines treniruotes sveikatingumo klubų viduje.

Norime paslaugas užtikrinti visiems, tad grupines treniruotes suskirstėme į du tipus: turintiems galimybių pasą ir neturintiems. Prašome atkreipti dėmesį prieš atliekant registraciją.

  • Su galimybių pasu į grupines treniruotes galėsime priimti daugiau klientų, užtikrinant saugų 2 metrų atstumą. Prieš užsiėmimą reikės parodyti galiojantį galimybių pasą. (daugiau informacijos apie galimybių pasą ČIA)
  • Be galimybių paso grupinėse treniruotėse bus galima dalyvauti iki 5 asmenų.

Grupinių treniruočių (viduje) tvarkaraščiai bus paskelbti gegužės 26 d. ir į jas bus galima registruotis 2 dienos prieš užsiėmimą. Pasikeitus planams - prašome nepamiršti atšaukti registracijos ir užleisti vietą kitam.

Taip pat, primename, kad toliau vyks grupinės treniruotės lauke iki 10 asmenų, jose gali dalyvauti visi norintys.

Jei jūsų narystė dėl neveikiančių baseinų paslaugų buvo sustabdyta iki gegužės 31 d., ją galite aktyvuoti anksčiau, susisiekę su mumis el.paštu info@impuls.lt, trumpuoju telefonu 19192 arba klubo registratūroje. Automatiškai narystės bus aktyvuotos birželio 1 d.

 

Visų labai laukiame sugrįžtant!

Sveikatingumo klube ir „pasikrauna“, ir nusiramina

Tautvydas Kalvaitis tikina, kad nuo pat mažumės buvo ypatingai aktyvus: vaikystėje žaidė tenisą ir futbolą, paauglystėje važinėjo BMX dviračiu, o vėliau prisijaukino banglentę ir vandenlentę.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Mieli klientai, Apgailestaudami pranešame, kad nuo pirmadienio, rugsėjo 12 dienos laikinai uždaromos baseino zonos Impuls sporto klubuose Vilniuje – Fabijoniškių gatvėje ir Ozo gatvėje, Šiauliuose – Vairo gatvėje bei Panevėžyje – Parko gatvėje.

Plačiau

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Prailgintas savaitgalis IMPULS klubuose! Rugpjūčio 15 dieną Vilniaus Ozo ir Fabijoniškių klubas veiks visą parą, be administracijos bei be baseino erdvių. Vilniaus Savanorių ir Kareivių Impuls klubai veiks savaitgalio laiku, kaip ir Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio Impuls klubai. Vilniaus Vienuolio bei Asanavičiūtės Impuls klubai per Žolines nedirbs. Kiekvieno klubo informaciją galite rasti pasirinkę Jus dominantį klubą -> https://www.impuls.lt/kontaktai

Plačiau