Dar daugiau treniruočių jūsų tikslams
Didziuokis

Naujienos

Dar daugiau treniruočių jūsų tikslams

IMPULS startuoja naujas treniruočių sezonas! Mūsų treneriai jums paruošė dar daugiau treniruočių ir ne vieną naujieną. 

Naujiena – DCH treniruotės: 

ROCK’N’CORE yra lyg slaptasis ginklas, skirtas stipriam presui, lieknėjimui ir raumenų reljefo formavimui. Treniruotėje kardio pratimai derinami su jėgos treniruotėmis. Visi pratimai lengvai modifikuojami, kad atitiktų kiekvieno pasirengimo lygį. 

VERVE treniruotės tikslas – harmonizuoti kūną ir protą, suaktyvinti giliuosius raumenis ir palengvinti raumenų įtampą. Lengvi, grakštūs, lyg plaukiantys judesiai suteiks naujų pojūčių, naują patirtį apie savo kūną ir patį save. VERVE sužadins vidinį džiaugsmą ir suteiks harmonijos visai savaitei! 

GRIP – iššūkį jums metanti sudėtinga jėgos treniruotė su štanga, skirta formuoti raumenų reljefą, klausantis energingos muzikos. Kiekvieno GRIP užsiėmimo metu įsitikinsite, kad galite padaryti vis daugiau. Treniruotės rezultatai puikūs ir išlieka ilgam. Jau po pirmųjų treniruočių veidrodyje galite pamatysi naują save – sutvirtėjusį ir puikios formos. 

Naujame sezone ir jūsų FAVORITAI! 

Šių metų hitas NTC sugrįžta ir naujam sezonui. Atsinaujinusios NTC treniruotės vyks net 2 kartus per savaitę 3 Vilniaus IMPULS sveikatingumo klubuose. 

Visi IMPULS nariai galės išbandyti ar tęsti jau pamėgtus SLOW & STRONG, STEP, ZUMBA, PUMP, TRX grupinius užsiėmimus. Treneriai dar dažniau kvies ir į absoliučius IMPULS narių favoritus – ZUMBA ir BOKSO treniruotes. 

Norisi judėti kiek kitaip? Naujame IMPULS sezone galėsite dalyvauti netradicinėse BALLET BODY ir CHOREOLOGY treniruotėse. 

O koks naujas sezonas be SENJORŲ MANKŠTŲ ir SPORTO AKADEMIJOS? Ir senjorams, ir vaikams paruošėme naujas programas stiprinti kūną ir imunitetą. 

Visų treniruočių tvarkaraščius rasite: https://www.impuls.lt/klubai/kareiviu-g-14-vilnius/tvarkarastis

Belieka pasirinkti norimą IMPULS klubą ir užsiregistruoti!

 

Informacija aktuali iki 2021 metų.

Andriaus transformacija: nuo 142 iki 84 kilogramų per nepilnus metus

27–erių Andrius iki pirmojo vizito į sporto klubą visiškai nesekė, ką valgo. Šiandien klaipėdietis sveikai maitinasi, reguliariai treniruojasi ir gali pasigirti per nepilnus metus numetęs trečdalį savo svorio – net 48 kilogramus!

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Lašas gerumo

Lašas gerumo

Lašas gerumo

Didžiuojamės būdami Nacionalinio kraujo centro draugais ir partneriais.

Plačiau

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena. IMPULS komanda kviečia Jus visą artėjantį savaitgalį daugiau laiko praleisti gryname ore vaikštant ir sportuojant. Reguliarūs pasivaikščiojimai – didelė nauda Jūsų kūnui ir emocinei sveikatai, nes vaikščiojimas: - mažina psichologinę įtampą, - gerina nuotaiką, - skatina kūrybiškumą, - aktyvuoja viso organizmo veiklą, - stimuliuoja imuninę sistemą, - mažina neigiamas ilgo sėdėjimo pasekmes, - mažina kraujospūdį, - mažina cukraus kiekį kraujyje.

Plačiau