Dar daugiau treniruočių jūsų tikslams
Didziuokis

Naujienos

Dar daugiau treniruočių jūsų tikslams

IMPULS startuoja naujas treniruočių sezonas! Mūsų treneriai jums paruošė dar daugiau treniruočių ir ne vieną naujieną. 

Naujiena – DCH treniruotės: 

ROCK’N’CORE yra lyg slaptasis ginklas, skirtas stipriam presui, lieknėjimui ir raumenų reljefo formavimui. Treniruotėje kardio pratimai derinami su jėgos treniruotėmis. Visi pratimai lengvai modifikuojami, kad atitiktų kiekvieno pasirengimo lygį. 

VERVE treniruotės tikslas – harmonizuoti kūną ir protą, suaktyvinti giliuosius raumenis ir palengvinti raumenų įtampą. Lengvi, grakštūs, lyg plaukiantys judesiai suteiks naujų pojūčių, naują patirtį apie savo kūną ir patį save. VERVE sužadins vidinį džiaugsmą ir suteiks harmonijos visai savaitei! 

GRIP – iššūkį jums metanti sudėtinga jėgos treniruotė su štanga, skirta formuoti raumenų reljefą, klausantis energingos muzikos. Kiekvieno GRIP užsiėmimo metu įsitikinsite, kad galite padaryti vis daugiau. Treniruotės rezultatai puikūs ir išlieka ilgam. Jau po pirmųjų treniruočių veidrodyje galite pamatysi naują save – sutvirtėjusį ir puikios formos. 

Naujame sezone ir jūsų FAVORITAI! 

Šių metų hitas NTC sugrįžta ir naujam sezonui. Atsinaujinusios NTC treniruotės vyks net 2 kartus per savaitę 3 Vilniaus IMPULS sveikatingumo klubuose. 

Visi IMPULS nariai galės išbandyti ar tęsti jau pamėgtus SLOW & STRONG, STEP, ZUMBA, PUMP, TRX grupinius užsiėmimus. Treneriai dar dažniau kvies ir į absoliučius IMPULS narių favoritus – ZUMBA ir BOKSO treniruotes. 

Norisi judėti kiek kitaip? Naujame IMPULS sezone galėsite dalyvauti netradicinėse BALLET BODY ir CHOREOLOGY treniruotėse. 

O koks naujas sezonas be SENJORŲ MANKŠTŲ ir SPORTO AKADEMIJOS? Ir senjorams, ir vaikams paruošėme naujas programas stiprinti kūną ir imunitetą. 

Visų treniruočių tvarkaraščius rasite: https://www.impuls.lt/klubai/kareiviu-g-14-vilnius/tvarkarastis

Belieka pasirinkti norimą IMPULS klubą ir užsiregistruoti!

 

Informacija aktuali iki 2021 metų.

Reabilitacijos laikotarpiu baleto šokėjas N. Juška kliaunasi sporto pagalba

Nuo vaikystės daug judančiam baleto šokėjui Nerijui Juškai su antsvoriu kovoti nereikėjo, tačiau į sveikatingumo klubą „Impuls“ teko įžengti dėl kitų priežasčių – pradėjus dirbti teatre, pasipylė darbinės traumos.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Mieli klientai, Apgailestaudami pranešame, kad nuo pirmadienio, rugsėjo 12 dienos laikinai uždaromos baseino zonos Impuls sporto klubuose Vilniuje – Fabijoniškių gatvėje ir Ozo gatvėje, Šiauliuose – Vairo gatvėje bei Panevėžyje – Parko gatvėje.

Plačiau

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Prailgintas savaitgalis IMPULS klubuose! Rugpjūčio 15 dieną Vilniaus Ozo ir Fabijoniškių klubas veiks visą parą, be administracijos bei be baseino erdvių. Vilniaus Savanorių ir Kareivių Impuls klubai veiks savaitgalio laiku, kaip ir Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio Impuls klubai. Vilniaus Vienuolio bei Asanavičiūtės Impuls klubai per Žolines nedirbs. Kiekvieno klubo informaciją galite rasti pasirinkę Jus dominantį klubą -> https://www.impuls.lt/kontaktai

Plačiau