Didziuokis

Naujienos |  Rugsėjo 22, 2020

Dar daugiau treniruočių jūsų tikslams

IMPULS startuoja naujas treniruočių sezonas! Mūsų treneriai jums paruošė dar daugiau treniruočių ir ne vieną naujieną. 

Naujiena – DCH treniruotės: 

ROCK’N’CORE yra lyg slaptasis ginklas, skirtas stipriam presui, lieknėjimui ir raumenų reljefo formavimui. Treniruotėje kardio pratimai derinami su jėgos treniruotėmis. Visi pratimai lengvai modifikuojami, kad atitiktų kiekvieno pasirengimo lygį. 

VERVE treniruotės tikslas – harmonizuoti kūną ir protą, suaktyvinti giliuosius raumenis ir palengvinti raumenų įtampą. Lengvi, grakštūs, lyg plaukiantys judesiai suteiks naujų pojūčių, naują patirtį apie savo kūną ir patį save. VERVE sužadins vidinį džiaugsmą ir suteiks harmonijos visai savaitei! 

GRIP – iššūkį jums metanti sudėtinga jėgos treniruotė su štanga, skirta formuoti raumenų reljefą, klausantis energingos muzikos. Kiekvieno GRIP užsiėmimo metu įsitikinsite, kad galite padaryti vis daugiau. Treniruotės rezultatai puikūs ir išlieka ilgam. Jau po pirmųjų treniruočių veidrodyje galite pamatysi naują save – sutvirtėjusį ir puikios formos. 

Naujame sezone ir jūsų FAVORITAI! 

Šių metų hitas NTC sugrįžta ir naujam sezonui. Atsinaujinusios NTC treniruotės vyks net 2 kartus per savaitę 3 Vilniaus IMPULS sveikatingumo klubuose. 

Visi IMPULS nariai galės išbandyti ar tęsti jau pamėgtus SLOW & STRONG, STEP, ZUMBA, PUMP, TRX grupinius užsiėmimus. Treneriai dar dažniau kvies ir į absoliučius IMPULS narių favoritus – ZUMBA ir BOKSO treniruotes. 

Norisi judėti kiek kitaip? Naujame IMPULS sezone galėsite dalyvauti netradicinėse BALLET BODY ir CHOREOLOGY treniruotėse. 

O koks naujas sezonas be SENJORŲ MANKŠTŲ ir SPORTO AKADEMIJOS? Ir senjorams, ir vaikams paruošėme naujas programas stiprinti kūną ir imunitetą. 

Visų treniruočių tvarkaraščius rasite: https://www.impuls.lt/klubai/kareiviu-g-14-vilnius/tvarkarastis

Belieka pasirinkti norimą IMPULS klubą ir užsiregistruoti!

Sporto nauda – gera savijauta ir išvaizda

Mantas Michalauskas bėgioja nuo antros klasės. Intensyviai sportuojantis vaikinas prisipažįsta – šaltuoju sezonu miško takelį tenka keisti į treniruoklių salę.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Viskas apie pilvo raumenis: mitai ir patarimai

Viskas apie pilvo raumenis: mitai ir patarimai

Viskas apie pilvo raumenis: mitai ir patarimai

Vasario 24, 2021

Dauguma sportuojančių svajoja apie liekną liemenį, tvirtus pilvo raumenis ir ryškų presą. Tik neretai nežinome, kaip šių tikslų pasiekti, treniruojamės netaisyklingai arba neefektyviai.

Plačiau

Kodėl sportas teikia daugiau džiaugsmo nei pyragaitis?

Kodėl sportas teikia daugiau džiaugsmo nei pyragaitis?

Kodėl sportas teikia daugiau džiaugsmo nei pyragaitis?

Vasario 09, 2021

Karantino metu ne vienam ir tikrai ne vieną kartą norisi susisukti į pledą ir nuotaiką pasikelti su pica ar ledų kibirėliu. Tą akimirką tikrai būna gera, tačiau kaip tikrai gerą savijautą išsaugoti ilgai?

Plačiau