Gera dovana ir geras darbas viename!
Didziuokis

Naujienos

Gera dovana ir geras darbas viename!

Artėjant Kalėdoms ieškome stilingų ir naudingų dovanų artimiesiems, draugams bei kolegoms. IMPULS pristato išskirtinę sporto aksesuarų kolekciją, kuri taps ne tik dėmesinga dovana, bet ir geru darbu. 1 Eur nuo kiekvieno įsigyto daikto yra skiriamas SOS VAIKŲ KAIMŲ vaikų aktyvumui skatinti. 

Šiais metais labiausiai norėtųsi visiems padovanoti sveikatos. Sportas – sveikata, tad IMPULS kviečia dovanoti ilgai neblėstančios motyvacijos judėti su išskirtine IMPULS sporto aksesuarų kolekcija: A. Kriščiūno puoštais sportiniais marškinėliais, maišeliais ir gertuvėmis.

Judėjimas padeda ne tik pažinti savo kūną ir juo rūpintis. Judėjimas padeda atsipalaiduoti ir susidėlioti mintis. Šio jausmo įkvėptas A. Kriščiūnas sukūrė paveikslą, kuris primena, kiek daug skirtingų būdų gyventi aktyviai ir kiek daug laisvės mums suteikia judėjimas.

Visą atributiką rasite čia: https://beactive.impuls.lt

Menininkas Algis Kriščiūnas siunčia visiems šventinius linkėjimus ir linki nesustoti JUDĖTI!

 

Sveikatingumo klube ir „pasikrauna“, ir nusiramina

Tautvydas Kalvaitis tikina, kad nuo pat mažumės buvo ypatingai aktyvus: vaikystėje žaidė tenisą ir futbolą, paauglystėje važinėjo BMX dviračiu, o vėliau prisijaukino banglentę ir vandenlentę.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Mieli klientai, Apgailestaudami pranešame, kad nuo pirmadienio, rugsėjo 12 dienos laikinai uždaromos baseino zonos Impuls sporto klubuose Vilniuje – Fabijoniškių gatvėje ir Ozo gatvėje, Šiauliuose – Vairo gatvėje bei Panevėžyje – Parko gatvėje.

Plačiau

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Prailgintas savaitgalis IMPULS klubuose! Rugpjūčio 15 dieną Vilniaus Ozo ir Fabijoniškių klubas veiks visą parą, be administracijos bei be baseino erdvių. Vilniaus Savanorių ir Kareivių Impuls klubai veiks savaitgalio laiku, kaip ir Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio Impuls klubai. Vilniaus Vienuolio bei Asanavičiūtės Impuls klubai per Žolines nedirbs. Kiekvieno klubo informaciją galite rasti pasirinkę Jus dominantį klubą -> https://www.impuls.lt/kontaktai

Plačiau