Gera dovana ir geras darbas viename!
Didziuokis

Naujienos

Gera dovana ir geras darbas viename!

Artėjant Kalėdoms ieškome stilingų ir naudingų dovanų artimiesiems, draugams bei kolegoms. IMPULS pristato išskirtinę sporto aksesuarų kolekciją, kuri taps ne tik dėmesinga dovana, bet ir geru darbu. 1 Eur nuo kiekvieno įsigyto daikto yra skiriamas SOS VAIKŲ KAIMŲ vaikų aktyvumui skatinti. 

Šiais metais labiausiai norėtųsi visiems padovanoti sveikatos. Sportas – sveikata, tad IMPULS kviečia dovanoti ilgai neblėstančios motyvacijos judėti su išskirtine IMPULS sporto aksesuarų kolekcija: A. Kriščiūno puoštais sportiniais marškinėliais, maišeliais ir gertuvėmis.

Judėjimas padeda ne tik pažinti savo kūną ir juo rūpintis. Judėjimas padeda atsipalaiduoti ir susidėlioti mintis. Šio jausmo įkvėptas A. Kriščiūnas sukūrė paveikslą, kuris primena, kiek daug skirtingų būdų gyventi aktyviai ir kiek daug laisvės mums suteikia judėjimas.

Visą atributiką rasite čia: https://beactive.impuls.lt

Menininkas Algis Kriščiūnas siunčia visiems šventinius linkėjimus ir linki nesustoti JUDĖTI!

 

Michailo sėkmės istorija: atsikratęs antsvorio mainais gavo visai kitokį gyvenimą

Mūsų herojus Michailas dėl savo viršsvorio susimąstė tuomet, kai jam tapo vis sunkiau užlipti į savo ketvirtame aukšte esantį butą. Net ir atliekant tokią paprastą užduotį vyrą kankindavo dusulys.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Lašas gerumo

Lašas gerumo

Lašas gerumo

Didžiuojamės būdami Nacionalinio kraujo centro draugais ir partneriais.

Plačiau

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena. IMPULS komanda kviečia Jus visą artėjantį savaitgalį daugiau laiko praleisti gryname ore vaikštant ir sportuojant. Reguliarūs pasivaikščiojimai – didelė nauda Jūsų kūnui ir emocinei sveikatai, nes vaikščiojimas: - mažina psichologinę įtampą, - gerina nuotaiką, - skatina kūrybiškumą, - aktyvuoja viso organizmo veiklą, - stimuliuoja imuninę sistemą, - mažina neigiamas ilgo sėdėjimo pasekmes, - mažina kraujospūdį, - mažina cukraus kiekį kraujyje.

Plačiau