GRUPINĖS LAUKO TRENIRUOTĖS SUGRĮŽTA
Didziuokis

Pradėk dabar Naujienos

GRUPINĖS LAUKO TRENIRUOTĖS SUGRĮŽTA

Pagaliau galime susitikti didesnėje 10 - ies  žmonių grupėje ir sportuoti gryname ore kartu! Artėjant klubų atsidarymams (jau greitai bus daugiau informacijos), turime gerų žinių - nuo pirmadienio (balandžio 19 d.) gali atsinaujinti savo narystę ir neribotai lankyti grupines treniruotes Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

 

TRENIRUOTĖS VYKS:

Vilniuje - Vingio parke prieš estradą;

Klaipėdoje - prie Impuls klubo;

Panevėžyje - prie Impuls klubo;

Šiauliuose - prie Impuls klubo.

 

VILNIAUS TVARKARAŠTIS:

KLAIPĖDOS TVARKARAŠTIS ČIA

PANEVĖŽIO TVARKARAŠTIS ČIA

ŠIAULIŲ TVARKARAŠTIS ČIA

 

Viskas labai paprasta, tiesiog atnaujinkite savo narystę ir registruokitės į treniruotes!

Narystės atnaujinimas:

Skambinkite trumpuoju nr.: 19192 arba kreipkitės el.paštu info@impuls.lt

 

Registracija į grupines treniruotes:

Atnaujinus narystę, registruotis į treniruotes galima mobiliojoje IMPULS programėlėje ir savitarnoje MANO IMPULS. Vilniaus klientai tai gali daryti tvarkaraštyje pasirinkę LAUKO TRENIRUOČIŲ klubą, o Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio – pasirinkę savo miesto klubą.

Sporto nauda – gera savijauta ir išvaizda

Mantas Michalauskas bėgioja nuo antros klasės. Intensyviai sportuojantis vaikinas prisipažįsta – šaltuoju sezonu miško takelį tenka keisti į treniruoklių salę.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Mieli klientai, Apgailestaudami pranešame, kad nuo pirmadienio, rugsėjo 12 dienos laikinai uždaromos baseino zonos Impuls sporto klubuose Vilniuje – Fabijoniškių gatvėje ir Ozo gatvėje, Šiauliuose – Vairo gatvėje bei Panevėžyje – Parko gatvėje.

Plačiau

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Prailgintas savaitgalis IMPULS klubuose! Rugpjūčio 15 dieną Vilniaus Ozo ir Fabijoniškių klubas veiks visą parą, be administracijos bei be baseino erdvių. Vilniaus Savanorių ir Kareivių Impuls klubai veiks savaitgalio laiku, kaip ir Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio Impuls klubai. Vilniaus Vienuolio bei Asanavičiūtės Impuls klubai per Žolines nedirbs. Kiekvieno klubo informaciją galite rasti pasirinkę Jus dominantį klubą -> https://www.impuls.lt/kontaktai

Plačiau