Didziuokis

Naujienos |  Gegužės 14, 2020

Atidaromi IMPULS klubai

Nuo gegužės 20 d. dalis IMPULS sveikatingumo klubų atveria duris. Karantinas Lietuvoje švelnėja, todėl sporto mėgėjai galės sugrįžti į treniruotes. 

Veiklą atnaujina net 6 sporto klubai. Gegužės 20 dieną savo veiklą atnaujins du didžiausi IMPULS sporto klubai Vilniuje (Kareivių ir Asanavičiūtės g.), Kauno IMPULS Žalgirio Arenoje, Šiaulių, Panevėžio ir Klaipėdos IMPULS. Juose veiks treniruoklių ir grupinių užsiėmimų salės bei baseinų zonos. 

Reguliarus sportas, sveika mityba ir poilsis padeda stiprinti imunitetą, o atsargumas padeda išlikti sveikiems. Todėl lankytojams paruošėme trumpą saugos atmintinę:

Išmanus ir saugus. IMPULS programėlėje ir tinklalapyje stebėkite lankytojų srautus ir pasirinkite mažiausiai užimtą klubą. IMPULS savo nariams suteikia galimybę sportuoti visuose atidarytuose klubuose, nepriklausomai nuo narystės.

Greiti kaip žaibas, sveiki kaip ridikai Atsiskaitykite banko kortelėmis ar kitomis bekontaktėmis priemonėmis. Taip ir greičiau ir saugiau.

Apsauginė kaukė – nauja sporto detalė. Atvykdami į klubus ir bendrose patalpose dėvėkite kaukes.

Gerą nuotaiką pasiimkime, batus palikime spintelėje. Įėję į IMPULS, persiaukite ir lauko avalynę palikite tam skirtose spintelėse.

Švarios rankos – švari sąžinė. Reguliariai plaukite (bent 30 sek.) ir dezinfekuokite rankas.

Toliau – saugiau. Laikykitės saugaus atstumo.

Sportas – sveikata, kai elgiamės atsakingai. Inventorių dezinfekuokite PRIEŠ ir PO sporto, o sportuodami pasitieskite rankšluostį. Išlikime aktyvūs. Išlikime sveiki.

Klientų abonementai. Atidaromų klubų klientų abonementai įsijungia nuo gegužės 20 d. Klubų, kurie nėra atidaromi, taip pat senjorų ir vaikų abonementai, lieka sustabdyti iki birželio 1 d. Norintys sportuoti laikinai neveikiančių IMPULS klubų klientai, nepriklausomai nuo turimos narystės, galės lankytis bet kuriame veikiančiame IMPULS klube. 

Vaikų sporto akademija. Visiems vaikams automatiškai narystės bus sustabdytos iki 2020 09 01.

Vaikų plaukimo akademija. Visiems vaikams automatiškai narystės bus sustabdytos iki 2020 07 01. Per birželį visų tėvų prašysime apsispręsti, ar vaikas lankys plaukimą liepos/rugpjūčio mėnesiais, ar ne. Jeigu ne - užpildykite atostogų prašymą ir atsiųskite mums. Liepos 1 visos kitos sutartys automatiškai bus aktyvuotos.

Atsisiųsti atostogų prašymo formą

 

 

Sportininkė I.Serapinaitė treniravimosi rutiną skaidrina sveikatingumo klube

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės sportininkė Ieva Serapinaitė tikina, kad sveikatingumo klubas „Impuls“ – tai ta vieta, kur ji gali pakeisti savo įprastą sportavimo rutiną, atsipalaiduoti džiakuzėje ar pagulėti pirtyje.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Viskas apie pilvo raumenis: mitai ir patarimai

Viskas apie pilvo raumenis: mitai ir patarimai

Viskas apie pilvo raumenis: mitai ir patarimai

Vasario 24, 2021

Dauguma sportuojančių svajoja apie liekną liemenį, tvirtus pilvo raumenis ir ryškų presą. Tik neretai nežinome, kaip šių tikslų pasiekti, treniruojamės netaisyklingai arba neefektyviai.

Plačiau

Kodėl sportas teikia daugiau džiaugsmo nei pyragaitis?

Kodėl sportas teikia daugiau džiaugsmo nei pyragaitis?

Kodėl sportas teikia daugiau džiaugsmo nei pyragaitis?

Vasario 09, 2021

Karantino metu ne vienam ir tikrai ne vieną kartą norisi susisukti į pledą ir nuotaiką pasikelti su pica ar ledų kibirėliu. Tą akimirką tikrai būna gera, tačiau kaip tikrai gerą savijautą išsaugoti ilgai?

Plačiau