Didziuokis

Atidaromi IMPULS klubai

Naujienos |  Gegužės 14, 2020

Atidaromi IMPULS klubai

Nuo gegužės 20 d. dalis IMPULS sveikatingumo klubų atveria duris. Karantinas Lietuvoje švelnėja, todėl sporto mėgėjai galės sugrįžti į treniruotes. 

Veiklą atnaujina net 6 sporto klubai. Gegužės 20 dieną savo veiklą atnaujins du didžiausi IMPULS sporto klubai Vilniuje (Kareivių ir Asanavičiūtės g.), Kauno IMPULS Žalgirio Arenoje, Šiaulių, Panevėžio ir Klaipėdos IMPULS. Juose veiks treniruoklių ir grupinių užsiėmimų salės bei baseinų zonos. 

Reguliarus sportas, sveika mityba ir poilsis padeda stiprinti imunitetą, o atsargumas padeda išlikti sveikiems. Todėl lankytojams paruošėme trumpą saugos atmintinę:

Išmanus ir saugus. IMPULS programėlėje ir tinklalapyje stebėkite lankytojų srautus ir pasirinkite mažiausiai užimtą klubą. IMPULS savo nariams suteikia galimybę sportuoti visuose atidarytuose klubuose, nepriklausomai nuo narystės.

Greiti kaip žaibas, sveiki kaip ridikai Atsiskaitykite banko kortelėmis ar kitomis bekontaktėmis priemonėmis. Taip ir greičiau ir saugiau.

Apsauginė kaukė – nauja sporto detalė. Atvykdami į klubus ir bendrose patalpose dėvėkite kaukes.

Gerą nuotaiką pasiimkime, batus palikime spintelėje. Įėję į IMPULS, persiaukite ir lauko avalynę palikite tam skirtose spintelėse.

Švarios rankos – švari sąžinė. Reguliariai plaukite (bent 30 sek.) ir dezinfekuokite rankas.

Toliau – saugiau. Laikykitės saugaus atstumo.

Sportas – sveikata, kai elgiamės atsakingai. Inventorių dezinfekuokite PRIEŠ ir PO sporto, o sportuodami pasitieskite rankšluostį. Išlikime aktyvūs. Išlikime sveiki.

Klientų abonementai. Atidaromų klubų klientų abonementai įsijungia nuo gegužės 20 d. Klubų, kurie nėra atidaromi, taip pat senjorų ir vaikų abonementai, lieka sustabdyti iki birželio 1 d. Norintys sportuoti laikinai neveikiančių IMPULS klubų klientai, nepriklausomai nuo turimos narystės, galės lankytis bet kuriame veikiančiame IMPULS klube. 

Vaikų sporto akademija. Visiems vaikams automatiškai narystės bus sustabdytos iki 2020 09 01.

Vaikų plaukimo akademija. Visiems vaikams automatiškai narystės bus sustabdytos iki 2020 07 01. Per birželį visų tėvų prašysime apsispręsti, ar vaikas lankys plaukimą liepos/rugpjūčio mėnesiais, ar ne. Jeigu ne - užpildykite atostogų prašymą ir atsiųskite mums. Liepos 1 visos kitos sutartys automatiškai bus aktyvuotos.

Atsisiųsti atostogų prašymo formą

 

 

Inesos sėkmės istorija: tik sportuojant rezultatų pasiekti neįmanoma

26-erių Inesos Šveikauskienės sėkmės istorija neeilinė. Jauna moteris sportavo ne vienerius metus, tačiau niekaip nesugebėjo pasiekti savo užsibrėžto tikslo – sutvirtinti viso kūno raumenų. Viskas pasikeitė, kai vieną dieną sporto klube ją pastebėjo asmeninis treneris ir atskleidė, kodėl nėra rezultatų. Šiuo metu klaipėdietė ne tik sėkmingai atsikratė nereikalingų kilogramų, bet išsikėlė sau tikslą – maksimaliai sutvirtinti savo kūną.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Nepraleiskite vasariško pasiūlymo. KAINOS GALIOJA IKI RUGPJŪČIO 16.

Nepraleiskite vasariško pasiūlymo. KAINOS GALIOJA IKI RUGPJŪČIO 16.

Nepraleiskite vasariško pasiūlymo. KAINOS GALIOJA IKI RUGPJŪČIO 16.

Rugpjūčio 06, 2020

Metinę ir mėnesio narystę įsigykite pigiau!

Plačiau

Išskirtinis IMPULS pasiūlymas laisvalaikiui.

Išskirtinis IMPULS pasiūlymas laisvalaikiui.

Išskirtinis IMPULS pasiūlymas laisvalaikiui.

Rugpjūčio 03, 2020

Su šeima praleistos akimirkos – brangiausios, bet už pramogas nesinori daug mokėti. Kad smagių akimirkų drauge būtų dar daugiau, paruošėme ypatingą pasiūlymą šeimoms.

Plačiau