Didziuokis

IMPULS blogas

Naujienos |  Gegužės 14, 2020

Atidaromi IMPULS klubai

Nuo gegužės 20 d. dalis IMPULS sveikatingumo klubų atveria duris. Karantinas Lietuvoje švelnėja, todėl sporto mėgėjai galės sugrįžti į treniruotes. 

Veiklą atnaujina net 6 sporto klubai. Gegužės 20 dieną savo veiklą atnaujins du didžiausi IMPULS sporto klubai Vilniuje (Kareivių ir Asanavičiūtės g.), Kauno IMPULS Žalgirio Arenoje, Šiaulių, Panevėžio ir Klaipėdos IMPULS. Juose veiks treniruoklių ir grupinių užsiėmimų salės bei baseinų zonos. 

Reguliarus sportas, sveika mityba ir poilsis padeda stiprinti imunitetą, o atsargumas padeda išlikti sveikiems. Todėl lankytojams paruošėme trumpą saugos atmintinę:

Išmanus ir saugus. IMPULS programėlėje ir tinklalapyje stebėkite lankytojų srautus ir pasirinkite mažiausiai užimtą klubą. IMPULS savo nariams suteikia galimybę sportuoti visuose atidarytuose klubuose, nepriklausomai nuo narystės.

Greiti kaip žaibas, sveiki kaip ridikai Atsiskaitykite banko kortelėmis ar kitomis bekontaktėmis priemonėmis. Taip ir greičiau ir saugiau.

Apsauginė kaukė – nauja sporto detalė. Atvykdami į klubus ir bendrose patalpose dėvėkite kaukes.

Gerą nuotaiką pasiimkime, batus palikime spintelėje. Įėję į IMPULS, persiaukite ir lauko avalynę palikite tam skirtose spintelėse.

Švarios rankos – švari sąžinė. Reguliariai plaukite (bent 30 sek.) ir dezinfekuokite rankas.

Toliau – saugiau. Laikykitės saugaus atstumo.

Sportas – sveikata, kai elgiamės atsakingai. Inventorių dezinfekuokite PRIEŠ ir PO sporto, o sportuodami pasitieskite rankšluostį. Išlikime aktyvūs. Išlikime sveiki.

Klientų abonementai. Atidaromų klubų klientų abonementai įsijungia nuo gegužės 20 d. Klubų, kurie nėra atidaromi, taip pat senjorų ir vaikų abonementai, lieka sustabdyti iki birželio 1 d. Norintys sportuoti laikinai neveikiančių IMPULS klubų klientai, nepriklausomai nuo turimos narystės, galės lankytis bet kuriame veikiančiame IMPULS klube. 

Vaikų sporto akademija. Visiems vaikams automatiškai narystės bus sustabdytos iki 2020 09 01.

Vaikų plaukimo akademija. Visiems vaikams automatiškai narystės bus sustabdytos iki 2020 07 01. Per birželį visų tėvų prašysime apsispręsti, ar vaikas lankys plaukimą liepos/rugpjūčio mėnesiais, ar ne. Jeigu ne - užpildykite atostogų prašymą ir atsiųskite mums. Liepos 1 visos kitos sutartys automatiškai bus aktyvuotos.

Atsisiųsti atostogų prašymo formą

 

 

Andriaus transformacija: nuo 142 iki 84 kilogramų per nepilnus metus

27–erių Andrius iki pirmojo vizito į sporto klubą visiškai nesekė, ką valgo. Šiandien klaipėdietis sveikai maitinasi, reguliariai treniruojasi ir gali pasigirti per nepilnus metus numetęs trečdalį savo svorio – net 48 kilogramus!

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

ARTĖJA IŠŠŪKIŲ DIENA – GRIEBKIMĖS JŲ DRAUGE!

ARTĖJA IŠŠŪKIŲ DIENA – GRIEBKIMĖS JŲ DRAUGE!

ARTĖJA IŠŠŪKIŲ DIENA – GRIEBKIMĖS JŲ DRAUGE!

Liepos 10, 2020

Jau liepos 19 dieną visi sporto entuziastai rinksis Vilniaus Vingio parke, kur vyks „VILNIUS 100 KM RUNNING“ bėgimas. Tačiau, ką veikti čia turės ne vien bėgikai. Kviečiame jus apsilankyti „Perskindol iššūkių“ zonoje, kur visų norinčių pasportuoti lauks „Power Hit Radio“ didžėjai bei IMPULS treneriai Liutauras ir Agnė.

Plačiau

TOP’INEI LIEPAI – TOP’INĖS DOVANOS VISIEMS!

TOP’INEI LIEPAI – TOP’INĖS DOVANOS VISIEMS!

TOP’INEI LIEPAI – TOP’INĖS DOVANOS VISIEMS!

Liepos 08, 2020

Vasara – kelionių metas. Tačiau, kad ir kur Lietuvoje būtumėte, tai ne priežastis nustoti sportuoti ir rūpintis savo gera savijauta. Todėl, norėdami Jus paskatinti ir toliau laikytis savo plano ir siekti tikslų, dovanojame Jums galimybę liepą praleisti kaip niekad aktyviai. Be to, visą vasarą į treniruotes galėsite pasikviesti ir draugų.

Plačiau