UŽ LAISVĘ JUDĖTI – nemokamai įsileisime visus pasiskiepijusius
Didziuokis

Naujienos Naudingi patarimai Pradėk dabar

UŽ LAISVĘ JUDĖTI – nemokamai įsileisime visus pasiskiepijusius

Sveikatingumo klubai „Impuls“ ir „Lemon“ nemokamai atveria duris visiems nuo COVID-19 pasiskiepijusiems gyventojams. 

Siekdami paskatinti žmones rūpintis savo bei kitų sveikata, plečiant visuomenės galimybes judėti ir skatinti platesnį verslų atisivėrimą - dovanojame 10 dienų narystę tiems, kurie turi bent vieną skiepą. 

 

Visi, gavę skiepą nuo COVID-19, bet kuriame pasirinktame „Impuls“ ar „Lemon“ sveikatingumo klube didžiuosiuose šalies miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose), gaus 10 dienų narystę. Aktyvuoti dovaną galima iki š. m. rugpjūčio 31 dienos, bet kuriuo patogiu metu. Sporto narystę dovanojame vieną kartą, po pirmojo arba antrojo skiepo, pateikus tai patvirtinantį dokumentą - skiepų pasą, informacinį lapelį apie antrąjį skiepą, pažymą e-sveikatos sistemoje. Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti ir tie, kurie skiepą gavo anksčiau, nes esame dėkingi jiems už pilietiškumą! Viskas, ko reiks, tai atvykti į pasirinktą sporto klubą ir parodžius dokumentą bei užsiregistravus, nieko nelaukus imti stiprinti savo sveikatą sporto klube.

 

Ši iniciatyva kilo dėl to, nes skiepijimo procesas prisideda prie visų mūsų galimybių grįžti į pilnavertį gyvenimą ir bendro visuomenės imuniteto stiprinimo. Gyventojai skiepijasi vis dar lėtokai, o juk galimybės judėti laisvai yra svarbios tiek Lietuvos žmonėms, tiek verslo bendruomenei, tiek valstybės institucijoms. Todėl skatiname skiepytis ir tokiu būdu greičiau atverti daugiau veiklų: visiems pasiskiepijusiems sakome ačiū ir kviečiame į sveikatingumo klubus sportuoti NEMOKAMAI. Aktyvus judėjimas itin reikalingas geresnei fizinei bei emocinei sveikatai dabar ir ateityje.

Sporto nauda – gera savijauta ir išvaizda

Mantas Michalauskas bėgioja nuo antros klasės. Intensyviai sportuojantis vaikinas prisipažįsta – šaltuoju sezonu miško takelį tenka keisti į treniruoklių salę.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Mieli klientai, Apgailestaudami pranešame, kad nuo pirmadienio, rugsėjo 12 dienos laikinai uždaromos baseino zonos Impuls sporto klubuose Vilniuje – Fabijoniškių gatvėje ir Ozo gatvėje, Šiauliuose – Vairo gatvėje bei Panevėžyje – Parko gatvėje.

Plačiau

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Prailgintas savaitgalis IMPULS klubuose! Rugpjūčio 15 dieną Vilniaus Ozo ir Fabijoniškių klubas veiks visą parą, be administracijos bei be baseino erdvių. Vilniaus Savanorių ir Kareivių Impuls klubai veiks savaitgalio laiku, kaip ir Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio Impuls klubai. Vilniaus Vienuolio bei Asanavičiūtės Impuls klubai per Žolines nedirbs. Kiekvieno klubo informaciją galite rasti pasirinkę Jus dominantį klubą -> https://www.impuls.lt/kontaktai

Plačiau