Didziuokis

Naujienos Naudingi patarimai Pradėk dabar |  Gegužės 06, 2021

UŽ LAISVĘ JUDĖTI – nemokamai įsileisime visus pasiskiepijusius

Sveikatingumo klubai „Impuls“ ir „Lemon“ nemokamai atveria duris visiems nuo COVID-19 pasiskiepijusiems gyventojams. 

Siekdami paskatinti žmones rūpintis savo bei kitų sveikata, plečiant visuomenės galimybes judėti ir skatinti platesnį verslų atisivėrimą - dovanojame 10 dienų narystę tiems, kurie turi bent vieną skiepą. 

 

Visi, gavę skiepą nuo COVID-19, bet kuriame pasirinktame „Impuls“ ar „Lemon“ sveikatingumo klube didžiuosiuose šalies miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose), gaus 10 dienų narystę. Aktyvuoti dovaną galima iki š. m. rugpjūčio 31 dienos, bet kuriuo patogiu metu. Sporto narystę dovanojame vieną kartą, po pirmojo arba antrojo skiepo, pateikus tai patvirtinantį dokumentą - skiepų pasą, informacinį lapelį apie antrąjį skiepą, pažymą e-sveikatos sistemoje. Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti ir tie, kurie skiepą gavo anksčiau, nes esame dėkingi jiems už pilietiškumą! Viskas, ko reiks, tai atvykti į pasirinktą sporto klubą ir parodžius dokumentą bei užsiregistravus, nieko nelaukus imti stiprinti savo sveikatą sporto klube.

 

Ši iniciatyva kilo dėl to, nes skiepijimo procesas prisideda prie visų mūsų galimybių grįžti į pilnavertį gyvenimą ir bendro visuomenės imuniteto stiprinimo. Gyventojai skiepijasi vis dar lėtokai, o juk galimybės judėti laisvai yra svarbios tiek Lietuvos žmonėms, tiek verslo bendruomenei, tiek valstybės institucijoms. Todėl skatiname skiepytis ir tokiu būdu greičiau atverti daugiau veiklų: visiems pasiskiepijusiems sakome ačiū ir kviečiame į sveikatingumo klubus sportuoti NEMOKAMAI. Aktyvus judėjimas itin reikalingas geresnei fizinei bei emocinei sveikatai dabar ir ateityje.

Sveikatingumo klube ir „pasikrauna“, ir nusiramina

Tautvydas Kalvaitis tikina, kad nuo pat mažumės buvo ypatingai aktyvus: vaikystėje žaidė tenisą ir futbolą, paauglystėje važinėjo BMX dviračiu, o vėliau prisijaukino banglentę ir vandenlentę.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Visu pajėgumu į sportą: 2000 grupinių treniruočių, baseinai ir pirtys

Visu pajėgumu į sportą: 2000 grupinių treniruočių, baseinai ir pirtys

Visu pajėgumu į sportą: 2000 grupinių treniruočių, baseinai ir pirtys

Birželio 14, 2021

IMPULS su džiaugsmu didina apsukas ir kviečia atrasti daugybę būdų judėti.

Plačiau

Galimybių pasas

Galimybių pasas

Galimybių pasas

Gegužės 21, 2021

Impuls sveikatingumo klubuose atsiveria galimybės sportuoti grupinėse treniruotėse klubų viduje tiek turintiems galimybių pasą, tiek jo neturintiems.

Plačiau