Lašas gerumo
Didziuokis

Naujienos

Lašas gerumo

Didžiuojamės būdami Nacionalinio kraujo centro draugais ir partneriais. Kasmet kartu rengiame kraujo donorystės akcijas – jų metu donorų gretas papildo nauji nariai, o jų dovanotas kraujas padeda ligoniams sveikti ar net gelbsti gyvybes. Nacionalinio kraujo centro duomenimis, Lietuvoje kasdien kraujo perpylimo prireikia keliems šimtams žmonių. Tam, kad būtų užtikrintas kraujo poreikis, labai svarbu, kad nuolat atsirastų savanoriškai savo kraują dovanojančių kraujo donorų.

Šia akcija NKC kiekvienam nori suteikti šansą vienu kartu įgyvendinti net kelis Naujųjų metų pažadus ir prisidėti prie gerų darbų bei geresnės savo sveikatos ir savijautos. Taip pat norime pasakyti, kad labai svarbu nepamiršti savęs ir sutvirtėti. Juk kraujo donorystė ir sveikas gyvenimo būdas yra neatsiejama.

Šiais metais, nuo sausio 23 d.iki vasario 20 d. kviečiame sudalyvauti Nacionalinio kraujo centro sporto ir donorystės akcijoje „Neišpildyti pažadai“. Už Jūsų gerumą – bus atsilyginta. Kiekvienam akcijos dalyviui IMPULS dovanos 7 dienų narystę pasirinktame Šiaulių, Panevėžio ar Klaipėdos sporto ir sveikatingumo klube.

Sportuokite, būkite sveiki ir padėkite sveikti kitiems.

Daugiau informacijos apie akciją: https://kraujodonoryste.lt/

Sportas – pasitikėjimo savimi garantas

Prieš 4-erius metus sportuoti pradėjusi Paula Kundreckaitė tikina, kad sportas jau tapo neatsiejama jos gyvenimo dalimi

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena. IMPULS komanda kviečia Jus visą artėjantį savaitgalį daugiau laiko praleisti gryname ore vaikštant ir sportuojant. Reguliarūs pasivaikščiojimai – didelė nauda Jūsų kūnui ir emocinei sveikatai, nes vaikščiojimas: - mažina psichologinę įtampą, - gerina nuotaiką, - skatina kūrybiškumą, - aktyvuoja viso organizmo veiklą, - stimuliuoja imuninę sistemą, - mažina neigiamas ilgo sėdėjimo pasekmes, - mažina kraujospūdį, - mažina cukraus kiekį kraujyje.

Plačiau

Visi kartu mes galime viską!

Visi kartu mes galime viską!

Visi kartu mes galime viską!

Visi kartu mes galime viską! Kai gruodžio mėnesį pažadėjome nuo kiekvieno nupirkto IMPULS Kalėdinio dovanų kupono 5 eurus skirti organizacijai Gelbėkit vaikus/Save the Children Lithuania, nesitikėjome tokio Jūsų aktyvumo. Tik Jūsų dėka šiandien vaiko teises atstovaujančiai organizacijai galime paaukoti net 14 690 eurų. AČIŪ visiems sportuojantiems ir dovanojantiems sportiškas dovanas – Jūs prisidėjote prie saugesnės ir laimingesnės vaikystės Lietuvos vaikams kūrimo.

Plačiau