Didziuokis

IMPULS blogas

Renginiai Naujienos |  Rugpjūčio 28, 2018

LTeam konferencija 2018

LTeam konferencija – renginys, skirtas sporto profesionalams ir sveikos, aktyvios gyvensenos mylėtojams. Vienoje erdvėje - profesionalų paskaitos ir seminarai, galimybė išbandyti naujas technikas ir puiki proga tiesiogiai pabendrauti su sporto žvaigždėmis.

Jei domiesi sporto vadyba ar naujausiomis sporto technologijomis, jei nori išbandyti teisingo kvėpavimo ar masažo pratimus, išgirsti mitybos ekspertų patarimus ir  sužinoti, kokią įtaką sportas  turėjo žinomų žmonių karjerai – apsilankyk LTeam konferencijoje. Praleisk naudingai dieną su sporto fanais ir profesionalais!

Data: 2018 rugsėjo 13 d. (9.00 – 17.00 val.)

Vieta: Vilnius, Impuls (A. Vienuolio g. 4)

Bilietai: pirmajam 100- ukui sveikatingumo klubo „Impuls" narystę turinčių registrantų, apsilankymas LTeam konferencijoje yra NEMOKAMAS. Regisracijos forma - https://tinyurl.com/yb6fs537

O visi norintieji gali įsigyti bilietus Tiketa.lt sistemoje (vietų skaičius ribotas)

 

„LTeam konferencijos 2018” programa

I salė

9:00 – 9:30 val. Rytas su kava

9:30 val.

Sveika visuomenė: utopija ar realybė? Diskutuoja Aurelijus Veryga (Sveikatos apsaugos ministras), Žilvinas Šilėnas (Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas), Dr. Simona Pajaujienė (sveikatingumo trenerė, sveikatingumo asociacijos „Europe Active” profesinių standartų komiteto narė), Dalius Barkauskas (Lietuvos olimpinės rinktinės vyr. gydytojas). Kalbina Aidas Puklevičius

10:30 val.

Mažos ir didelės vaikų mitybos nuodėmės! Diskutuoja: doc. dr. Vaidotas Urbonas (vaikų gastroenterologas), Alfas Ivanauskas („Virtuvės mitų griovėjų“ idėjinis lyderis, pirmojo Lietuvoje kulinarinio vadovėlio autorius), Monika Juškevičiūtė (atlikėja, dviejų vaikų mama)

11:15 val.

Psichologinis pasirengimas: kaip pasiekti maksimalių rezultatų?! Pranešėjas Andrius Liachovičius (sporto psichologas)

11:45 – 13:00 val. Pietų pertrauka

13:00 val.

Ką ne profesionalai veikia profesionaliame sporte? Pranešėjas Nerijus Mačiulis (banko „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas)

13:30 val.

Sportas ir karjera. Pasakoja Vidas Bareikis (režisierius, aktorius, muzikantas, kompozitorius), Marius Repšys (teatro ir kino aktorius)

14:30 – 15:00 val.

Kavos pertraukėlė. Efektyvūs pratimai, kaip atsistatyti po gimdymo. Trenerė Vilma Brinec.

15:00 val.

Aukščiausi sporto pasiekimai ir motinystė. Diskutuoja Jurgita Štreimikytė – Virbickienė (Europos čempionė, vienintelė lietuvė, žaidusi moterų NBA (WNBA)), Diana Lobačevskė (olimpietė, maratono bėgikė)

15:45 val.

Medalio kaina. Diskutuoja Daina Gudzinevičiūtė (LTOK prezidentė, olimpinė sportinio šaudymo į skriejančius taikinius čempionė), Andrius Gudžius (pasaulio ir Europos disko metimo čempionas), Vaclovas Kidykas (pasaulio ir Europos čempiono treneris)

II salė

10:30 val.

Krizė! Kaip ją spręsti viešojoje erdvėje? Diskutuoja Andrius Baranauskas (Tele2 komunikacijos vadovas), Rytis Sabas (Lietuvos futbolo federacijos komunikacijos projektų vadovas), Darius Gudelis (Vilniaus „Ryto“ klubo vadovas, komunikacijos ekspertas)

11:15 val.

Kaip pritraukti lėšų sporto projektams? Mindaugas Morkūnas (rėmimo rinkodaros konsultantas, rėmimų konferencijos „Smart-Sponsorship.lt“ iniciatorius, „MO muziejaus“ rėmimų vystymo vadovas). Diskusija „Kas motyvuoja verslą remti sporto projektus?” Diskutuoja Norbertas Pranckus (Birštono mineraliai vandenys, valdybos pirmininkas), Milda Monstavičiūtė (NIKE prekės ženklo vadovė Lietuvoje), Mindaugas Morkūnas (rėmimo rinkodaros konsultantas)

11:45 – 13:00 val. Pietų pertrauka

13:00 val.

Sužibėk renginiuose: kaip paversti stebėtojus dalyviais? Lauras Balaiša (verslo konsultantas)

13:30 val.

Ko trūksta elektroniniam sportui iki vietos olimpinėse žaidynėse? Šarūnas Kubilius (GameOn marketingo ir komunikacijos vadovas)

14:30 – 15:00 val.  Kavos pertraukėlė. Stiprinantys balanso pratimai kiekvienai dienai. Treneris Tadas Pocius

15:00 val.

Sportas = sveikata. Ar visada? Dalius Barkauskas (Lietuvos olimpinės rinktinės vyr. gydytojas)

Organizatoriai pasilieka teisę keisti programą.

Daugiau nei 35 kg atsikratęs V. Cololo: „Kai vienu prisėdimu galėjau suvalgyti kiaulės karką, supratau, kad viskas“

Ne vienas pramogų pasaulio atstovas, norėdamas palaikyti dailias ir atletiškas kūno formas, laikosi intensyvaus mitybos ir sporto režimo. Tačiau ilgus metus antsvorio turėjęs renginių vedėjas, aktorius ir humoristas Vitalijus Cololo teigia niekada dėl to nejautęs kompleksų, o kartu ir poreikio būti lieknam. Atsikratyti kone 40 kg jį motyvavo anaiptol ne išvaizdos pokyčiai.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Sporto fanams ir profesionalams: LTeam konferencija 2019 – rugsėjo 26 dieną Vilniuje!

Sporto fanams ir profesionalams: LTeam konferencija 2019 – rugsėjo 26 dieną Vilniuje!

Sporto fanams ir profesionalams: LTeam konferencija 2019 – rugsėjo 26 dieną Vilniuje!

Rugsėjo 20, 2019

LTeam konferencija – jau tradicine tapusi konferencija skirta sporto profesionalams bei sveikos gyvensenos mylėtojams. Jūsų laukia diskusijos apie sporto vadybos aktualijas, technologijų ir inovacijų pristatymai, atviri pokalbiai su olimpinėmis žvaigždėmis ir treneriais, patarimai, norintiems pasiekti daugiau ir peržengti savo ribas.

Plačiau

Nuo rugsėjo 1-os keičiasi IMPULS klubų darbo laikai!

Nuo rugsėjo 1-os keičiasi IMPULS klubų darbo laikai!

Nuo rugsėjo 1-os keičiasi IMPULS klubų darbo laikai!

Rugpjūčio 30, 2019

Atkreipkite dėmesį

Plačiau