Nauji metai – nauji tikslai
Didziuokis

Naudingi patarimai Naujienos

Nauji metai – nauji tikslai

2021-ieji jau čia! Pats metas jiems susidėlioti ir naujus aktyvumo planus. Jei dar neturite išsikėlę sau tikslų, kuriuos norėtumėte pasiekti šiais metais, turime jums kelis pasiūlymus.

 

Judri diena – gera diena

Judėjimas gerina psichologinę ir fizinę savijautą, stiprina imunitetą. Tad, jei dar nepradėjote judėti kasdien – nauji metai yra puiki proga to imtis. Rytinė mankšta, pasivaikščiojimas per pietus ar vakare arba 10 000 žingsnių per dieną gali iš iššūkio virsti džiuginančiu įpročiu.

 

Lankstumas išlaisvina

Jaučiatės tarsi sustingę, o sportuojant kai kuriuos treniruočių pratimus atlikti sudėtingiau nei norėtumėte? Gali būti, kad jums trūksta ne jėgų ir energijos, o lankstumo. Išbandykite jogą, pilatesą ir tempimo pratimus. Skirkite tam laiko kasdien, garantuojame – su laiku pajusite dar nepažintą laisvumą!

 

Daugiau jėgos vidinei stiprybei

Jei norisi jaustis tvirčiau ir treniruotėje, ir gyvenime – atėjo laikas imtis jėgos pratimų. Galima pradėti ir nuo paprasčiausių – tokių kaip atsispaudimai ar pritūpimai. Meskite sau iššūkį bent savaitei ir pamatysi, kad ne tik sustiprėsite, pagerinsite laikyseną bei pajusite energijos antplūdį, bet ir įgausite daugiau pasitikėjimo savimi.

 

Puikus būdas pasiekti savo aktyvumo tikslus – dalyvauti IMPULS ONLINE treniruotėse, kurios klientams nemokamos, tačiau pasiekiamos visiems – jų nariu gali tapti ir ne IMPULS nariai.

 

Pirmąjį mėnesį padovanosime, o vėlesni jums kainuos tik po 6,99 Eur.

Judėti su profesionaliais treneriais galite ir sekdami mūsų FACEBOOK paskyrą, kurioje dalinamės nemokamomis LIVE treniruočių transliacijomis.

Sportininkė I.Serapinaitė treniravimosi rutiną skaidrina sveikatingumo klube

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės sportininkė Ieva Serapinaitė tikina, kad sveikatingumo klubas „Impuls“ – tai ta vieta, kur ji gali pakeisti savo įprastą sportavimo rutiną, atsipalaiduoti džiakuzėje ar pagulėti pirtyje.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Mieli klientai, Apgailestaudami pranešame, kad nuo pirmadienio, rugsėjo 12 dienos laikinai uždaromos baseino zonos Impuls sporto klubuose Vilniuje – Fabijoniškių gatvėje ir Ozo gatvėje, Šiauliuose – Vairo gatvėje bei Panevėžyje – Parko gatvėje.

Plačiau

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Prailgintas savaitgalis IMPULS klubuose! Rugpjūčio 15 dieną Vilniaus Ozo ir Fabijoniškių klubas veiks visą parą, be administracijos bei be baseino erdvių. Vilniaus Savanorių ir Kareivių Impuls klubai veiks savaitgalio laiku, kaip ir Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio Impuls klubai. Vilniaus Vienuolio bei Asanavičiūtės Impuls klubai per Žolines nedirbs. Kiekvieno klubo informaciją galite rasti pasirinkę Jus dominantį klubą -> https://www.impuls.lt/kontaktai

Plačiau