Plaukimo akademijos Kalėdinė taurė | Klaipėdos IMPULS
Didziuokis

Naujienos Renginiai

Plaukimo akademijos Kalėdinė taurė | Klaipėdos IMPULS

Šventė, o kartu ir rimtas čempionatas Vilniaus bei Klaipėdos „Impuls plaukimo akademijos“ nariams!

Ilgai laukta „Impuls plaukimo akademijos“ šventė vaikams įvyks jau gruodžio 10 d. Klaipėdos Impuls sporto ir sveikatingumo klube. Akademija tęsia tradiciją ir organizuoja plaukimo renginį vaikams. Šį kartą geriausiai pasirodę vaikai varžysis dėl „Impuls Plaukimo akademijos Kalėdinės taurės“.
 
Šiais metais varžybos organizuojamos Klaipėdoje, tad net 130 geriausių Vilniaus “Impuls Plaukimo akademijos” narių autobusais keliaus pas kolegas į Klaipėdą, kur išbandys savo jėgas. Planuojame, kad susirinks iki 300 akademijos geriausių plaukikų. Vaikai varžysis keturiose amžiaus grupės kategorijose, taip pat estafetės rungtyse. Varžybos vykdomos pagal galiojančias FINA taisykles.
 
Visi vaikai bus apdovanoti diplomais. Pirmą, antrą ir trečią vietą užėmę sportininkai bus apdovanoti medaliais ir diplomais. Džiaugiamės mūsų partnerių ilgamete draugyste, kurie prisideda prie veiklos vystymo ir renginių organizavimo bei įsteigia prizų dalyviams. Dėkojame Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui - LTeam, natūraliam mineraliniam vandeniui „Akvilė KIDS“ ir NIKE.
 
Impuls Plaukimo akademija sieika išmokyti vaikus plaukti ir saugiai elgtis vandenyje. Kartu, turi tikslą, formuoti vaikų sveikus įpročius sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Šiuo metu Plaukimo akademijoją vienija per 1700 įvairaus amžiaus vaikų ir jaunuolių nuo 5 iki 17 metų.

Dar nesate „Impuls akademijos“ narys? Kviečiame prisijungti jau dabar impuls.lt 
 
Renginio informaciją rasite čia.

Vaikystėje sportuoti nemėgusi L.Gradauskienė dabar tai daro kone kasdien

Radijo ir televizijos laidų vedėja Livija Gradauskienė save vadina sporto narkomane. Aktyviai moteriai svarbu kasdien gauti fizinio krūvio, kad ne tik atsigautų kūnas, bet labiausiai – siela.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Vaikų treniruotės Panevėžyje!

Vaikų treniruotės Panevėžyje!

Vaikų treniruotės Panevėžyje!

Vaikų treniruotės jau Panevėžio IMPULS! X-fit treniruotės mažiesiems vyksta rato principu, o treniruotės metu yra stiprinami vaikų raumenys, gerinama laikysena bei ištvermė. O kuri sporto programa Jūsų mažiesiems yra mėgstamiausia?

Plačiau

Darbo laikas Lapkričio 1-2 dienomis

Darbo laikas Lapkričio 1-2 dienomis

Darbo laikas Lapkričio 1-2 dienomis

Informuojame, kad Lapkričio 1 ir 2 dienomis keisis Impuls sveikatingumo klubų darbo laikas.

Plačiau