Pokyčiai nuo rugsėjo 13 dienos
Didziuokis

Naujienos

Pokyčiai nuo rugsėjo 13 dienos

Atėjus rudeniui – nenustokite judėti! Kai saulės mažiau, geros nuotaikos hormonų pasigaminkite sportuojant!

Vykdydami Vyriausybės nutarimus, nuo rugsėjo 13 d. iš klientų privalėsime reikalauti galiojančio galimybių paso. Tikimės, kad ribojimai tik laikini ir visi vėl greitai galėsime sportuoti nevaržomai!

Norint išvengti nepatogumų, kviečiame visus, turinčius galimybių pasą, jau dabar jį parodyti Impuls sveikatingumo klubo administratoriui registratūroje. Darbuotojas jus užregistruos ir be jokių kliūčių galėsite lankytis ir sportuoti klube.

Pasitikrinti, ar turite galiojantį galimybių pasą galite ČIA

 

Jei neturite galimybių paso, sportuoti galite online treniruotėse! Jas rasite savo IMPULS savitarnos paskyroje ČIA 

 

Kviečiame ir toliau judėti kartu su IMPULS!

Saugokime vieni kitus, būkime sveiki ir pasimatykime klube!

LAIDŲ VEDĖJAI SIMONA BANDITA IR ORIJUS GASANOVAS VASARĄ RENKASI TRENIRUOTES LAUKE

Kaip padailinti kūną, žinome visi: turime sveikai maitintis ir daug judėti. Pasakyti lengva, kur kas sunkiau žinias paversti sveiku įpročiu. Ypač didelis iššūkis nusiteikimui sportuoti ir rūpintis mityba kyla tada, kai keičiasi gyvenimo aplinkybės. Kartais disciplinai prarasti užtenka šiltų, vasariškų orų. Kaip išsaugoti įprotį mankštintis, atskleidė radijo ir televizijos laidų vedėjai Simona Albavičiūtė-Bandita ir Orijus Gasanovas.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Mieli klientai, Apgailestaudami pranešame, kad nuo pirmadienio, rugsėjo 12 dienos laikinai uždaromos baseino zonos Impuls sporto klubuose Vilniuje – Fabijoniškių gatvėje ir Ozo gatvėje, Šiauliuose – Vairo gatvėje bei Panevėžyje – Parko gatvėje.

Plačiau

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Prailgintas savaitgalis IMPULS klubuose! Rugpjūčio 15 dieną Vilniaus Ozo ir Fabijoniškių klubas veiks visą parą, be administracijos bei be baseino erdvių. Vilniaus Savanorių ir Kareivių Impuls klubai veiks savaitgalio laiku, kaip ir Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio Impuls klubai. Vilniaus Vienuolio bei Asanavičiūtės Impuls klubai per Žolines nedirbs. Kiekvieno klubo informaciją galite rasti pasirinkę Jus dominantį klubą -> https://www.impuls.lt/kontaktai

Plačiau