Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.
Didziuokis

Naudingi patarimai Treneris pataria Naujienos Renginiai

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena. IMPULS komanda kviečia Jus visą artėjantį savaitgalį daugiau laiko praleisti gryname ore vaikštant ir sportuojant.
 
Reguliarūs pasivaikščiojimai – didelė nauda Jūsų kūnui ir emocinei sveikatai, nes vaikščiojimas:
- mažina psichologinę įtampą,
- gerina nuotaiką,
- skatina kūrybiškumą,
- aktyvuoja viso organizmo veiklą,
- stimuliuoja imuninę sistemą,
- mažina neigiamas ilgo sėdėjimo pasekmes,
- mažina kraujospūdį,
- mažina cukraus kiekį kraujyje.
 
Net ir neilgas, vos 10 minučių pasivaikščiojimas gryname ore apdovanos geresne nuotaika. Tai laikas, kai galite pabūti su savimi, apmąstyti savo dieną ar jos planus, susitelkti į rūpimus klausimus, nes vaikštant aktyvuojasi kūrybingumas. Gerai pravėdinta galva – mažiau streso ir dirglumo.
 
Ilgesni, 45 ar net 90 minučių, pasivaikščiojimai – jau tikras sportas. Tokio pasivaikščiojimo metu stiprinsite savo svarbiausią, širdies, raumenį, aktyvinsite medžiagų apykaitą, aktyvuosite visas organizmo sistemas. Po tokio žygio jausitės kaip po geros meditacijos – pailsėję, nurimę ir pasirengę naujiems iššūkiams.
 
Trenerės Eglė Graževičiūtė – Pilvelė:
„Vaikščiojimas, tai veiksmingas būdas pagerinti tiek psichinę, tiek fizinę sveikatą. Jei kalbame apie pastarąją, tai vaikščiojimas gali sumažinti širdies ligų, insulto ir 2-ojo tipo diabeto riziką, jis taip pat gali padėti pagerinti pusiausvyrą, jėgą, ištvermę ir lankstumą.
 
Pradedantiems vaikščiotojams rekomenduoju rinktis neskubrų tempą, nesudėtingą lygų maršrutą ir pasivaikščiojimui skirti apie 10-15 min. Nueinamą atstumą palaipsniui vis didinkite, skirkite tam daugiau laiko ir pasunkinkite maršrutą.
 
Tinkamai parinkta avalynė bei apranga pasivaikščiojimui suteiks daugiau komforto. Batai turėtų būti pralaidūs orui, o jų padas garantuoti gerą sukibimą su kelio danga. Rūbus taip pat rinkitės patogius bei pralaidžius orui. Gero pasivaikščiojimo.“
 
Prisijunkite prie pasivaikščiojimo lauke aktyvacijos -> https://www.facebook.com/impuls.lt/videos/2138951599635709/ 

Domo sėkmės istorija: „Sportas suteikė pasitikėjimo savimi“

Šiaulietis Domas Sinickas sporto klube „Impuls“ – dažnas svečias. Profesionalus karys į sporto salę arba baseiną ateina kone kasdien. Sunku patikėti, kad šis 26-erių jaunuolis kažkada svėrė 100 kg.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Lašas gerumo

Lašas gerumo

Lašas gerumo

Didžiuojamės būdami Nacionalinio kraujo centro draugais ir partneriais.

Plačiau

Visi kartu mes galime viską!

Visi kartu mes galime viską!

Visi kartu mes galime viską!

Visi kartu mes galime viską! Kai gruodžio mėnesį pažadėjome nuo kiekvieno nupirkto IMPULS Kalėdinio dovanų kupono 5 eurus skirti organizacijai Gelbėkit vaikus/Save the Children Lithuania, nesitikėjome tokio Jūsų aktyvumo. Tik Jūsų dėka šiandien vaiko teises atstovaujančiai organizacijai galime paaukoti net 14 690 eurų. AČIŪ visiems sportuojantiems ir dovanojantiems sportiškas dovanas – Jūs prisidėjote prie saugesnės ir laimingesnės vaikystės Lietuvos vaikams kūrimo.

Plačiau