Svarbi informacija: stabdomos PLAUKIMO AKADEMIJOS ir SPORTO AKADEMIJOS treniruotės
Didziuokis

Naujienos

Svarbi informacija: stabdomos PLAUKIMO AKADEMIJOS ir SPORTO AKADEMIJOS treniruotės

Informuojame, kad remiantis Vyriausybės rekomendacijomis nuo 2020.10.26 iki 2020.11.08 bus stabdomos visos plaukimo grupinės treniruotės ir vaikų sporto akademijos treniruotės. 


Stabdymo laikotarpis klientams nieko nekainuos. Tiems, kurie moka įmokas kas mėnesį, suma už laiką, kurį treniruotės nevyko, bus proporcingai minusuota nuo sekančio mėnesio sąskaitos. Tiems, kurie yra sumokėję už treniruotes į priekį – laikotarpis bus pratęstas proporcingai laikui, kurį nevyko treniruotės. 


Jei norite tęsti vaikų fizinio rengimo treniruotes internetu – kreipkitės į savo trenerį. 
Asmeninės treniruotės baseine toliau vyks: vienkartinis apsilankymas vaikui baseine šiuo laikotarpiu kainuos 8 Eur (Vilniuje ir Klaipėdoje) arba 6 Eur (Šiauliuose ir Panevėžyje), o su treneriu sutarus laiką, tuo metu bus galima treniruotis asmeniškai be papildomo mokesčio.

 

Aktyvumas – labai svarbus gerai mūsų savijautai. Nepraraskite judėjimo džiaugsmo ir prisijunkite prie mūsų trenerių asmeninėse IMPULS treniruotėse bei LIVE treniruotėse.

Kartu mes nesustabdomi!

 

Informacija aktuali iki 2021 metų.

Reabilitacijos laikotarpiu baleto šokėjas N. Juška kliaunasi sporto pagalba

Nuo vaikystės daug judančiam baleto šokėjui Nerijui Juškai su antsvoriu kovoti nereikėjo, tačiau į sveikatingumo klubą „Impuls“ teko įžengti dėl kitų priežasčių – pradėjus dirbti teatre, pasipylė darbinės traumos.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Mieli klientai, Apgailestaudami pranešame, kad nuo pirmadienio, rugsėjo 12 dienos laikinai uždaromos baseino zonos Impuls sporto klubuose Vilniuje – Fabijoniškių gatvėje ir Ozo gatvėje, Šiauliuose – Vairo gatvėje bei Panevėžyje – Parko gatvėje.

Plačiau

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Impuls darbo laikas per žolines

Prailgintas savaitgalis IMPULS klubuose! Rugpjūčio 15 dieną Vilniaus Ozo ir Fabijoniškių klubas veiks visą parą, be administracijos bei be baseino erdvių. Vilniaus Savanorių ir Kareivių Impuls klubai veiks savaitgalio laiku, kaip ir Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio Impuls klubai. Vilniaus Vienuolio bei Asanavičiūtės Impuls klubai per Žolines nedirbs. Kiekvieno klubo informaciją galite rasti pasirinkę Jus dominantį klubą -> https://www.impuls.lt/kontaktai

Plačiau