Didziuokis

Naujienos

Svarbi informacija: stabdomos PLAUKIMO AKADEMIJOS ir SPORTO AKADEMIJOS treniruotės

Informuojame, kad remiantis Vyriausybės rekomendacijomis nuo 2020.10.26 iki 2020.11.08 bus stabdomos visos plaukimo grupinės treniruotės ir vaikų sporto akademijos treniruotės. 


Stabdymo laikotarpis klientams nieko nekainuos. Tiems, kurie moka įmokas kas mėnesį, suma už laiką, kurį treniruotės nevyko, bus proporcingai minusuota nuo sekančio mėnesio sąskaitos. Tiems, kurie yra sumokėję už treniruotes į priekį – laikotarpis bus pratęstas proporcingai laikui, kurį nevyko treniruotės. 


Jei norite tęsti vaikų fizinio rengimo treniruotes internetu – kreipkitės į savo trenerį. 
Asmeninės treniruotės baseine toliau vyks: vienkartinis apsilankymas vaikui baseine šiuo laikotarpiu kainuos 8 Eur (Vilniuje ir Klaipėdoje) arba 6 Eur (Šiauliuose ir Panevėžyje), o su treneriu sutarus laiką, tuo metu bus galima treniruotis asmeniškai be papildomo mokesčio.

 

Aktyvumas – labai svarbus gerai mūsų savijautai. Nepraraskite judėjimo džiaugsmo ir prisijunkite prie mūsų trenerių asmeninėse IMPULS treniruotėse bei LIVE treniruotėse.

Kartu mes nesustabdomi!

Iš nerangaus moksleivio tapo lieknu simpatišku jaunuoliu: paslaptis – veganiška mityba

Palikęs tėvų namus, kuriuose maitinosi sveiku mamos pagamintu maistu, Giedrius valgė viską, ką mėgsta šiuolaikinis jaunimas – picas, mėsainius, traškučius ir kitą greitąjį maistą. Per pusmetį savarankiško gyvenimo jis priaugo 12 kg. Viso šio svorio ir daugiau jis atsikratė gyvenime pakeitęs du dalykus – pradėjo sportuoti ir tapo veganu.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Pokyčiai nuo rugsėjo 13 dienos

Pokyčiai nuo rugsėjo 13 dienos

Pokyčiai nuo rugsėjo 13 dienos

Svarbi informacija: dėl Vyriausybės nustatytų ribojimų, nuo rugsėjo 13 d. sportuoti sporto klubuose bus galima tik turint galimybių pasą.

Plačiau

NAUDOJIMOSI IMPULS SVEIKATINGUMO KLUBŲ TEIKIAMOMIS PASLAUGOMIS TVARKA IR TAISYKLĖS

NAUDOJIMOSI IMPULS SVEIKATINGUMO KLUBŲ TEIKIAMOMIS PASLAUGOMIS TVARKA IR TAISYKLĖS

NAUDOJIMOSI IMPULS SVEIKATINGUMO KLUBŲ TEIKIAMOMIS PASLAUGOMIS TVARKA IR TAISYKLĖS

Atnaujinome Naudojimosi Impuls Sveikatingumo Klubų Teikiamomis Paslaugomis Tvarką ir Taisykles. Naujoji Tvarkų ir Taisyklių versija įsigalios nuo 2021 08 01 dienos. Čia rasite neatnaujintą taisyklių versiją: https://www.impuls.lt/blogas/naujienos/naudojimosi-impuls-sveikatingumo-klubu-teikiamomis-paslaugomis-tvarka-ir-taisykles

Plačiau