Didziuokis

Naujienos |  Spalio 23, 2020

Svarbi informacija: stabdomos PLAUKIMO AKADEMIJOS ir SPORTO AKADEMIJOS treniruotės

Informuojame, kad remiantis Vyriausybės rekomendacijomis nuo 2020.10.26 iki 2020.11.08 bus stabdomos visos plaukimo grupinės treniruotės ir vaikų sporto akademijos treniruotės. 


Stabdymo laikotarpis klientams nieko nekainuos. Tiems, kurie moka įmokas kas mėnesį, suma už laiką, kurį treniruotės nevyko, bus proporcingai minusuota nuo sekančio mėnesio sąskaitos. Tiems, kurie yra sumokėję už treniruotes į priekį – laikotarpis bus pratęstas proporcingai laikui, kurį nevyko treniruotės. 


Jei norite tęsti vaikų fizinio rengimo treniruotes internetu – kreipkitės į savo trenerį. 
Asmeninės treniruotės baseine toliau vyks: vienkartinis apsilankymas vaikui baseine šiuo laikotarpiu kainuos 8 Eur (Vilniuje ir Klaipėdoje) arba 6 Eur (Šiauliuose ir Panevėžyje), o su treneriu sutarus laiką, tuo metu bus galima treniruotis asmeniškai be papildomo mokesčio.

 

Aktyvumas – labai svarbus gerai mūsų savijautai. Nepraraskite judėjimo džiaugsmo ir prisijunkite prie mūsų trenerių asmeninėse IMPULS treniruotėse bei LIVE treniruotėse.

Kartu mes nesustabdomi!

Inesos sėkmės istorija: tik sportuojant rezultatų pasiekti neįmanoma

26-erių Inesos Šveikauskienės sėkmės istorija neeilinė. Jauna moteris sportavo ne vienerius metus, tačiau niekaip nesugebėjo pasiekti savo užsibrėžto tikslo – sutvirtinti viso kūno raumenų. Viskas pasikeitė, kai vieną dieną sporto klube ją pastebėjo asmeninis treneris ir atskleidė, kodėl nėra rezultatų. Šiuo metu klaipėdietė ne tik sėkmingai atsikratė nereikalingų kilogramų, bet išsikėlė sau tikslą – maksimaliai sutvirtinti savo kūną.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Viskas apie pilvo raumenis: mitai ir patarimai

Viskas apie pilvo raumenis: mitai ir patarimai

Viskas apie pilvo raumenis: mitai ir patarimai

Vasario 24, 2021

Dauguma sportuojančių svajoja apie liekną liemenį, tvirtus pilvo raumenis ir ryškų presą. Tik neretai nežinome, kaip šių tikslų pasiekti, treniruojamės netaisyklingai arba neefektyviai.

Plačiau

Kodėl sportas teikia daugiau džiaugsmo nei pyragaitis?

Kodėl sportas teikia daugiau džiaugsmo nei pyragaitis?

Kodėl sportas teikia daugiau džiaugsmo nei pyragaitis?

Vasario 09, 2021

Karantino metu ne vienam ir tikrai ne vieną kartą norisi susisukti į pledą ir nuotaiką pasikelti su pica ar ledų kibirėliu. Tą akimirką tikrai būna gera, tačiau kaip tikrai gerą savijautą išsaugoti ilgai?

Plačiau