„Žalgirio“ komandai siekti rezultatų padeda „Impuls“
Didziuokis

Naujienos

„Žalgirio“ komandai siekti rezultatų padeda „Impuls“

Siekti rezultatų 2022 metų „Žalgiriui“ padėjo treniruotės ne tik futbolo aikštėje – Lietuvos futbolo čempionai šį sezoną turėjo galimybę sportuoti ir atsipalaiduoti „Impuls“ sporto ir sveikatingumo klubuose.

„Žalgiris“ šį sezoną kovojo keliuose turnyruose ir trijuose pasirodė sėkmingai – tapo Lietuvos čempionato ir taurės laimėtojais bei pateko į UEFA Konferencijų lygos grupių etapą.

Pasiruošti tokiam intensyviam sezonui padėjo ir žaidėjų individualus darbas „Impuls“ treniruoklių salėje, o atsigauti po sunkių rungtynių – įvairios poilsio zonos.

Dėkodama už suteiktas galimybes komandai Vilma Venslovaitienė rungtynių su „Šiauliais“ pertraukos metu „Impuls“ atstovui įteikė „Žalgirio“ marškinėlius.

Savo ruožtu džiaugėsi galimybe prisidėti prie tituluočiausio Lietuvos klubo rezultatų.

„Labai džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu, galėdami prisidėti prie geriausios ir garsiausios, didžiausią istoriją turinčios Lietuvos komandos. Du rinkos lyderiai – „Žalgiris“ ir „Impuls“ susitinka ir kartu sukurs sinergiją“, - sakė „Impuls“ įmonių finansų vadovas Darius Mikaila.

„Impuls“ - didžiausias sporto ir sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje, lankytojams siūlantis itin platų sporto ir sveikatingumo paslaugų pasirinkimą.

„Impuls“ privalumai - kvalifikuotų trenerių komanda, daugiausiai grupinių treniruočių, nuolat atnaujinamas sporto inventorius, erdviausios sporto, poilsio zonos, baseinai ir pirtys.

Įsigijusiems 2023 metų sezono „Žalgirio“ abonementus „Impuls“ dovanos nemokamą apsilankymą bet kuriame sveikatingumo klube.

Neringos sėkmės istorija: „Kodėl to nepadariau anksčiau?“

37-erių panevėžietė Neringa Klimavičienė sporto klube „Impuls“ sportuoja dvejus metus. Nors iš pradžių moteris nesitikėjo, kad jai pavyks reguliariai sportuoti ir sulieknėti, sporto klubo „Impuls“ trenerės padedama, po šiek tiek daugiau nei pusmečio, ji atsikratė beveik 40-ies kilogramų.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Lašas gerumo

Lašas gerumo

Lašas gerumo

Didžiuojamės būdami Nacionalinio kraujo centro draugais ir partneriais.

Plačiau

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena. IMPULS komanda kviečia Jus visą artėjantį savaitgalį daugiau laiko praleisti gryname ore vaikštant ir sportuojant. Reguliarūs pasivaikščiojimai – didelė nauda Jūsų kūnui ir emocinei sveikatai, nes vaikščiojimas: - mažina psichologinę įtampą, - gerina nuotaiką, - skatina kūrybiškumą, - aktyvuoja viso organizmo veiklą, - stimuliuoja imuninę sistemą, - mažina neigiamas ilgo sėdėjimo pasekmes, - mažina kraujospūdį, - mažina cukraus kiekį kraujyje.

Plačiau