Karjera

IEŠKOME PLAUKIMO TRENERIO (-ĖS)

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ KELIONĖS LINK SVEIKESNĖS IR JUDANČIOS LIETUVOS

„IMPULS“ mes mėgstame sakyti, kad dirbame ne dėl fizinio pasirengimo, o dėl motyvacijos. Šiais intensyviais laikais žmonės siekia būti sveiki ir laimingi, bet šiam tikslui pasiekti dažnai pritrūksta paskatinimo ir žmogaus, kuris nukreiptų teisinga linkme. Štai kodėl dirbame išsijuosę, kad surastume jus, geriausius sporto trenerius, ir suteiktume jums geriausias sąlygas ir pagalbą, dirbant dėl bendro tikslo.

Mes pažadame pozityvią ir energingą aplinką, kurioje būtų vertinama tavo kompetencija, atsidavimas darbui ir kur Tu turėtum galimybę augti kaip asmenybė ir profesionalas. Jei tavo aistra yra padėti žmonėms gyventi sveikiau ir laimingiau sportuojant, mes norime, kad Tu taptum mūsų komandos dalimi.

Esame didžiausias sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje. Mūsų tinklą sudaro 12 klubų visoje Lietuvoje, o iš viso „Impuls“ įmonių grupė valdo 30 sveikatingumo klubų Baltijos šalyse. Kiekvieną mėnesį klubuose sudega milijardai kalorijų, tūkstančiai žmonių įgyja geresnę savijautą, dailesnes kūno formas, didesnį pasitikėjimą savimi, pasirenka sveikesnę gyvenseną.

Šiuo metu IMPULS prie sportiško kolektyvo kviečia prisijungti: 

PLAUKIMO TRENERĮ (-Ę)

Darbo pobūdis:

Reikalavimai:

Mes siūlome:

Siųskite savo gyvenimo aprašymą el. paštu karjera@impuls.lt Laiško temoje nurodykite pareigas ir klubą, į kurį kandidatuojate.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.