Treneriai

I-V: 6.30-21.30
VI-VII: 9.30-20.00

Asmeniniai treneriai

Beata
Bartoševič

Asmeninė trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
INDIVIDUALI TRENIRUOČIŲ PROGRAMA, KONSULTACIJA SU ASMENINIU TRENERIU, KŪNO ANALIZĖS TESTAS

Mindaugas
Plungė

Vyr. asmeninis treneris

Plačiau

Užsiėmimai:
INDIVIDUALI TRENIRUOČIŲ PROGRAMA, KONSULTACIJA SU ASMENINIU TRENERIU, KŪNO ANALIZĖS TESTAS

Raimondas
Jokubauskas

Asmeninis treneris

Plačiau

Užsiėmimai:
KONSULTACIJA SU ASMENINIU TRENERIU, KŪNO ANALIZĖS TESTAS, INDIVIDUALI TRENIRUOČIŲ PROGRAMA
Baseino instruktoriai

Gabija
Nadzeikaitė

Baseino instruktorius

Plačiau

Užsiėmimai:
PLAUKIMO TRENIRUOTĖS

Oksana
Sinkevič

Baseino instruktorė

Plačiau

Užsiėmimai:
PLAUKIMO TRENIRUOTĖS

Vytautas
Mackevičius

Baseino instruktorius

Plačiau

Užsiėmimai:
AQUA, PLAUKIMO TRENIRUOTĖS

Tomas
Butkevičius

Baseino instruktorius

Plačiau

Užsiėmimai:
PLAUKIMO TRENIRUOTĖS
Treniruočių treneriai

Šarūnė
Latvytė

Treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
PILATES, SLOW & STRONG

Odeta
Kuncaitienė

Vyr. treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
ANTI-CELLULITE, SLOW & STRONG, BODY SCULPT

Natalija
Kuzmina

Treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
PILATES

Sergej
Sokolov

Treniruočių treneris, asmeninis treneris

Plačiau

Užsiėmimai:
X-FIT, TRX BASIC

Julija
Glušakova

Treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
ANTI-CELLULITE, BODY SCULPT, TRX BASIC

Justina
Gerdauskaitė

Vyr. treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
BODY SCULPT, PRESS + BACK

Ieva
Juknytė

Vyr. treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
X-FIT KIDS, X-FIT JUNIOR, X-FIT, TRX BASIC

Jekaterina
Komisarova

Treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
BODY SCULPT, X-FIT, PRESS + BACK, PUMP

Eimantė
Šatikauskaitė

Treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
PILATES, SLOW & STRONG, PRESS + BACK, BODY SCULPT

Gintarė
Šiuipytė

Treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
X-FIT KIDS, PUMP, PRESS + BACK, BODY SCULPT

Irina
Heyn

Treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
YOGA

Marija
Silina

Treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
SLOW & STRONG, ANTI-CELLULITE

Oksana
Vasiliauskienė

Treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
AQUA, BODY SCULPT

Tatjana
Bulatova

Treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
PILATES, ANTI-CELLULITE, BODY SCULPT, PRESS + BACK

Vaida
Garnienė

Treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
PILATES

Tomas
Kizelis

Asmeninis treneris/ Treniruočių treneris

Plačiau

Užsiėmimai:
PRESS + BACK, X-FIT, CROSS TRAINING

Shima
Farazian

Treniruočių trenerė

Plačiau

Užsiėmimai:
ZUMBA
r
12 dienų narystė