impuls

Išmanieji treniruokliai

MILON – tai išmani, revoliucinė aštuonių visiškai automatizuotų jėgos ir kardio treniruoklių sistema, išdėliota ratu. Pilnai automatizuota įranga prisitaikydama prie jūsų maksimalių galimybių suteikia atitinkamą pasipriešinimą, o didesni rezultatai pasiekiami pratimus atliekant lėtai, nei tuomet, kai pratimai atliekami greitai. Tokia praktika vadinama ekscentrine ir ji užtikrina, kad jūsų raumenys dirba pilnu pajėgumu, tačiau saugiai ir nesukeliant nemalonių pojūčių.

 

Kodėl tai veiksminga?

 

Pratimo metu lėtai įtempiant raumenį ir labai lėtai jį atleidžiant, pasiekiami žymiai geresni rezultatai, nei tada, kai įtemptas raumuo yra iškart atleidžiamas. Šį principą galima pritaikyti beveik visiems pratimams, o toks jų atlikimas leidžia pajausti pratimo techniką. Treniruotė be greitų judesių bus daug saugesnė.

 

Ar man tinka MILON treniruoklių sistema?

 

Kadangi MILON treniruokliai yra nesudėtingai valdomi, saugūs ir efektyvūs, jie tinka bet kokio amžiaus suaugusiems žmonėms.

 

Kaip naudotis MILON treniruokliais?

 

Kiekvienas pasirinkęs treniruotes su MILON, gaus pilną įvadinę sesiją, kurios metu bus nustatomi treniruokliai.

 

Kuo MILON treniruokliai išsiskiria iš kitų?

 

Prieš sportuojant pažangus MILONAIZERIS nuskanuoja Jūsų duomenis ir persiunčia į MILON treniruoklių kompiuterius. Tokiu būdu MILON treniruokliai prisitaiko prie Jūsų individualaus kūno sudėjimo – tai treniruokliai, skirti tik Jums. Kiekvienas sportuojantis su MILON treniruokliais turi asmeninę kortelę, kurioje – visi jūsų fiziniai duomenys. Dėka šios kortelės, Milon treniruokliai visada Jus „atsimena“ – tai itin patogu, nes nereikia kaskart iš naujo keisti treniruoklio nustatymų. Atliekant ekscentrinius pratimus, jūsų raumenys yra stiprinami 30 procentų labiau, o medžiagų apykaitos procesas pailgėja 15 kartų, lyginant su įprastine treniruote. Vos per 35 minutes atliksite viso kūno treniruotę, o vienam treniruokliui neskirsite daugiau nei 4 minučių. Centre esanti kolona su laikmačiu užtikrins, kad visada laiku nulipsite ir užlipsite ant treniruoklio.

 

Kaip dažnai reikėtų sportuoti su MILON?

 

Norėdami palaikyti gerą formą, jums užteks treniruotis 6 kartus per mėnesį, po 35 minutes. Jūsų poilsis yra toks pats svarbus, kaip ir laikas, kuomet treniruojatės. Pradėję sportuoti su šia sistema netrukus pajusite kaip kūnas stiprėja, taip pat atsikratysite nereikalingo svorio.

Tapti nariu

VIENUOLIO IMPULS sveikatingumo klubas

© 2021 Impuls All rights reserved.