Paslaugos

SHAPE UP SMALL GROUP

Apie treniruotę

 • x
  Treniruotės trukmė

  50 min.

 • c
  Intensyvumas

  Vidutinis

 • y
  Sudeginamos kalorijos

  300-500 kcal

 • A
  Ko gali prireikti?

  Patogios, judesių nevaržančios aprangos, nedidelio rankšluosčio, vandens.

 • B
  Rezultatai

  Sumažėjęs kūno svoris, pagerinta bendra fizinė ir raumenų, sąnarių būklė, lankstesnis kūnas, geresnis širdies ir kraujagyslių sistemos darbas.

SHAPE UP SMALL GROUP

Tai treniruotės mažose grupėse, kurių pagrindinis tikslas – padailinti kūno formas , turėti sportišką bei estetišką ir gražų kūną. Tai visam kūnui stiprinti bei stangrinti skirta treniruotė. Pratimai specialiai parenkami taip, kad ne tik stiprintų raumenis, bet ir padėtų deginti riebalus, padailinti kūno linijas bei išryškinti raumeningą siluetą. Treniruotės metu dirbama su nedideliais svoriais: įvairiais svareliais, specialiais kamuoliais, gumomis bei kita įranga .Treniruotės metu dėmesys skiriamas kiekvienai kūno daliai: atliekami stangrinantys pratimai rankoms, pečių juostai bei nugarai. Tuomet atliekami į problemines vietas orientuoti jėgos pratimai kojoms. Atskira treniruotės dalis skiriama juosmeninei kūno daliai. Juosmens raumenys yra kur kas daugiau nei pilvo presas, tai – kompleksas organizmo raumenų, išskyrus kojas ir rankas, kuris kontroliuoja ir stabilizuoja beveik kiekvieną žmogaus judesį.Tai subalansuota, vidutinio intensyvumo treniruotė, puikiai tinkanti tiek pažengusiems, tiek pradedantiesiems.

Treniruotės mažose grupėse suderina geriausias asmenines ir grupinių treniruočių savybes: asmeninį dėmesį, individualumą bei motyvaciją gaunama iš grupės.

Išbandykite kitas mūsų treniruotes

FUNCTIONAL SMALL GROUP
Mokama paslauga
AQUA ZUMBA
STRETCH AND FUSSION
PLAUKIMO TRENIRUOTĖS SPORTO MOKYKLA
Mokama paslauga
NTC
My Ride
ZUMBA
PHYSIOTHERAPY SMALL GROUP
Mokama paslauga