Paslaugos

SUMMER BURN SMALL GROUP

Apie treniruotę

 • x
  Treniruotės trukmė

  50 min.

 • c
  Intensyvumas

  Vidutinis

 • y
  Sudeginamos kalorijos

  300-500 kcal

 • A
  Ko gali prireikti?

  Patogios, judesių nevaržančios aprangos, nedidelio rankšluosčio, vandens.

 • B
  Rezultatai

  Sumažėjęs kūno svoris, pagerinta bendra fizinė ir raumenų, sąnarių būklė, lankstesnis kūnas, geresnis širdies ir kraujagyslių sistemos darbas.

SUMMER BURN SMALL GROUP

Tai treniruotės mažose grupėse, kurių pagrindinis tikslas –jėgą ir ištvermę. Treniruotė, kurios pagrindą sudaro jėgos pratimai, skirti įvairioms raumenų grupėms kurie padės efektyviai ir sveikai mažinti kūno svorį, atsikratyti nereikalingos riebalinės masės ir pagerinti bendrą savijautą. Visos treniruotės metu intensyviai dirba liemens raumenys, daug dėmesio skiriama probleminėms kūno vietoms – šlaunims, klubams, sėdmenims, mankštinama viršutinė kūno dalis. Treniruotės paįvairinimui ir efektyvumui užtikrinti naudojamas įvairus sporto inventorius – gumos, svareliai, kamuoliai, funkciniai diržai.

Ši programa, skirta siekiantiems įvairių tikslų: norintiems numesti svorio, padailinti kūno formas ar tiesiog palaikyti puikią formą. Treniruotė stiprina ne tik viso kūno raumenis, bet ir širdies bei kraujagyslių sistemą, palaiko tonusą ir gerą savijautą.

 

Treniruotės mažose grupėse suderina geriausias asmenines ir grupinių treniruočių savybes: asmeninį dėmesį, individualumą bei motyvaciją gaunama iš grupės.

Išbandykite kitas mūsų treniruotes

PORT DE BRAS
SLOW STRONG SMALL GROUP
Mokama paslauga
PHYSIOTHERAPY SMALL GROUP
Mokama paslauga
JOGA
X-FIT JUNIOR
STRONG30
BOOTCAMP 2 TEAMS
INDIVIDUALI TRENIRUOČIŲ PROGRAMA
Mokama paslauga