Visus mokslo metus veikianti „Sporto akademija“ siekia pagerinti vaikų fizinį aktyvumą. Suburta bendruomenė padeda vaikams tobulinti savo gebėjimus ir įgūdžius bei komandiškumą.

Sporto akademija – „Impuls" sveikatingumo klubuose vykdomas grupinis sporto būrelis  6–15 metų vaikams. Norite, kad Jūsų vaikas būtų sveikas ir stiprus?
Pasirinkimas būtent Jums.

Sveikatingumo klubų tinklas IMPULS, vykdydamas socialinės atsakomybės veiklas, siekia plėsti sveikos gyvensenos sampratos, patrauklumo ir svarbos idėją Lietuvoje. Praėjusiais metais EU fondų remiamas projektas „BE ACTIVE“, kuriame IMPULS sveikatingumo klubai dalyvavo 12 savaičių skatindami niekada nesportavusių žmonių aktyvumą, šiemet pristato naują programą, nukreiptą į šalies ateitį – vaikus. Pasaulinės tendencijos dėl vaikų nutukimo, vis mažėjančio visuomenės judėjimo ir fizinio pasirengimo, dėmesio koncentracijos stokos verčia sunerimti, todėl iniciatyvos nėra novatoriškos. Didieji pasauliniai tinklai inicijuoja vaikų sportinio aktyvumo veiklas, taip mokydami jaunąją kartą sveikos gyvensenos principų.

Kas yra Sporto akademija

Vaikų sveikos gyvensenos ugdymu ketina užsiimti Lietuvoje pirmaujantis, plačiausią paslaugų spektrą turintis sveikatingumo ir sporto klubų tinklas IMPULS, rinkai pristatydamas vaikams skirtą „Sporto akademiją“. Visus mokslo metus veiksianti „Sporto akademija“ sieks pagerinti vaikų fizinį aktyvumą, orientuotą į sveikatinimą, ugdys sveikus, fiziškai stiprius ir koordinuotus vaikus. „Sporto akademijos“ tikslas – ugdyti vaikų kompetencijas, tobulinti gebėjimus ir įgūdžius, suteikiant papildomų dalykinių kompetencijų. Vaikai bus mokomi įvertinti savo jėgas ir priimti iššūkius, kryptingai siekti savo asmeninių tikslų, pagrįstai rizikuoti, mokytis iš nesėkmių, klausyti ir girdėti, tinkamai suprasti savo kūno poreikius, numatyti tolimesnius žingsnius kelti realius tikslus ir jų siekti, suvokti pasekmes bei daryti išvadas. Grupės sudaromos pagal pasirinktą mokymo kalbą. Siūloma rinktis iš lietuvių ir anglų kalbų treniruočių, nepriklausomai nuo gimtosios kalbos. Į „Sporto akademiją“ per paskaitų ciklus ir bendras treniruotes įtraukiami ir tėvai.
„Sporto akademija“ tuo pat metu yra ir naujos, įvairaus amžiaus bendruomenės kūrimas, padėsiantis vaikams plėsti akiratį ir pasidžiaugti naujomis pažintimis.
Per bendras veiklas įtraukiami visi nariai, vystomas bendruomeniškumo jausmas, vystoma empatija, mokoma jausti kitus komandos narius ir siekti bendro rezultato. vystomas atvirumas, savitarpio pagalba.

Kur vyks ir kiek kainuos

Šiemet akademija pradeda veikti Vilniuje. Visgi, plėtra numatyta ir kituose Lietuvos miestuose. Sporto akademijos modelis pradės veikti ir Estijoje: Taline bei Tartu veikiančiuose IMPULS tinklo klubuose. Užsiėmimai nuo rugsėjo mėnesio vaikams vyks pasirinktinai vieną arba du kartus per savaitę, nurodytuose Vilniaus IMPULS sveikatingumo klubuose: Kareivių g. 14, Asanavičiūtės g. 15, Fabijoniškių g. 97, Ozo g. 41. Vaikų registracija pradedama rugpjūčio 12 dieną visuose IMPULS klubuose bei nurodytų klubų telefonu.

Treneriai ir priemonės

„Sporto akademijos“ treniruotes ves akredituoti profesionalūs treneriai, baigę specialius pasaulinius „Cross Kids" mokymus. Cross kids – pasaulinis vaikų sporto akademijos judėjimas, pradėjęs veikti Italijoje. IMPULS treneriams mokymus veda užsienio lektoriai: Luca Dutto (Italija) ir Marija Černjavskaja (Rusija).

Programą sudaro fiziniai gimnastikos, akrobatikos, judrumo, vikrumo bei lankstumo pratimai, naudojant smulkų funkcinį treniruočių inventorių. Vaikai su savimi turi turėti laisvą sportinę aprangą, neslidžią sportinę avalynę ir vandenį.

Dažnai užduodami klausimai

PASIŪLYMAS STUDENTAMS: NET 30% NUOLAIDA

Spalio 11, 2021

Esame tikri, kad sporto, kaip ir mokslo, vaisiai saldūs, todėl studentams turime puikų pasiūlymą: speciali 9 mėnesių narystė, -30% pigiau!

Plačiau