Plugins - Duplicate Page - Development (trunk) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Gutenberg Editor
lt: Blokų redaktorius

en: Classic Editor
lt: Klasikinis redaktorius

en: Choose Editor
lt: Pasirinkite redaktorių

en: Duplicate This as
lt: Kopijuoti kaip

en: Pending
lt: Nepatvirtintas

en: Private
lt: Privatus

en: Publish
lt: Paskelbti

en: Draft
lt: Juodraštis

note: Description of the plugin
en: Duplicate Posts, Pages and Custom Posts using single click.
lt: Kopijuokite įrašus, puslapius ir savo sukurtus įrašų tipus vienu mygtuko paspaudimu.

en: Duplicate This
lt: Kopijuoti

en: Donate
lt: Paremti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add a suffix for duplicate or clone post as Copy, Clone etc. It will show after title.
lt: Įrašykite žodį kuris bus naudojamas kopijos pavadinime, pavyzdžiui, Kopija, Dublikatas ar pan.

en: Duplicate Post Suffix
lt: Kopijų pavadinimo priedas

note: Plugin Name of the plugin
en: Duplicate Page
lt: Kopijavimas

en: To Duplicate Edit Screen
lt: Į kopijos redagavimą

en: To All Posts List
lt: Į sąrašą

en: Redirect to after click on <strong>Duplicate This Link</strong>
lt: Kur perkelti paspaudus <strong>Kopijuoti</strong>

en: Duplicate Post Status
lt: Kopijos statusas

en: Buy PRO
lt: Pirkti PRO versiją

en: Duplicate Page Settings
lt: Kopijavimo nustatymai
