Grįžti į visus straipsnius
Naujienos

Atnaujinama baseinų ir grupinių treniruočių veikla klubuose

21 gegužės, 2021 – 2 min

Labai džiaugiamės, kad nuo gegužės 24 dienos Impuls sveikatingumo klubuose atnaujinamos baseinų paslaugos, o nuo gegužės 31 d. ir grupinės treniruotės viduje!

Pirtys kol kas neveiks, tačiau artimiausiu metu tikimės, kad galėsime atnaujinti ir šią veiklą.


Nuo 05.31 atnaujiname grupines treniruotes sveikatingumo klubų viduje.

Norime paslaugas užtikrinti visiems, tad grupines treniruotes suskirstėme į du tipus: turintiems galimybių pasą ir neturintiems. Prašome atkreipti dėmesį prieš atliekant registraciją.

  • Su galimybių pasu į grupines treniruotes galėsime priimti daugiau klientų, užtikrinant saugų 2 metrų atstumą. Prieš užsiėmimą reikės parodyti galiojantį galimybių pasą. (daugiau informacijos apie galimybių pasą ČIA)
  • Be galimybių paso grupinėse treniruotėse bus galima dalyvauti iki 5 asmenų.

Grupinių treniruočių (viduje) tvarkaraščiai bus paskelbti gegužės 26 d. ir į jas bus galima registruotis 2 dienos prieš užsiėmimą. Pasikeitus planams – prašome nepamiršti atšaukti registracijos ir užleisti vietą kitam.

Taip pat, primename, kad toliau vyks grupinės treniruotės lauke iki 10 asmenų, jose gali dalyvauti visi norintys.

Jei jūsų narystė dėl neveikiančių baseinų paslaugų buvo sustabdyta iki gegužės 31 d., ją galite aktyvuoti anksčiau, susisiekę su mumis el.paštu info@impuls.lt, trumpuoju telefonu 19192 arba klubo registratūroje. Automatiškai narystės bus aktyvuotos birželio 1 d.

Visų labai laukiame sugrįžtant!

logo