Grįžti į visus straipsnius
Naujienos

IMPULS loterijos pagrindinio prizo laimėtoja ruošiasi kelionei į vasaros olimpines žaidynes Paryžiuje 

10 liepos, 2024 – 3 min

„Impuls“ sveikatingumo klubai 2024-uosius, vasaros olimpinių žaidynių metus, pasitiko nusiteikę itin pakiliai ir sportiškai. Kad laukti svarbiausio šių metų sporto įvykio būtų smagiau, savo klientus „Impuls“ kvietė aktyviai dalyvauti „Impulsiados“ iššūkiuose bei renginiuose. „Olimpinės žaidynės mums, kaip sporto bendruomenei, svarbiausias įvykis. Palaikome olimpiečius ir apskritai visą olimpinį judėjimą, o taip pat norime, kad kiekvienas sportuojantis pas mus kasdien galėtų patirti dalyvavimo sporte ir savų pergalių džiaugsmą,“ – ypatingų metų nuotaikomis gyvena ir „Impuls LTU“ vadovė Greta Radzevičienė. 

Norėdami paraginti dažniau užsukti į treniruotes ir taip siekti savų pergalių, „Impuls“ klientus kvietė dalyvauti ir loterijoje „Sportuojantys laimi“. Net keturis mėnesius trukusios loterijos be pralaimėjimų metu buvo išdalinta 13 000 įvairių dovanų: sporto klubo narysčių, gertuvių, rankšluosčių, kojinių ir kitų sportuojantiems aktualių prizų, kuriuos įsteigė „LTeam“, „Nike“, „Nutriless“, „Livol“, „PharmaOil“ ir „Akvilė“. Tačiau loterijos super finalo metu visi užgniaužę kvapą laukė, kam atiteks svarbiausias ir įspūdingiausias prizas – kelionė dviems į Paryžiaus olimpines žaidynes, kurį dovanoja „LTeam“. 

O į Paryžių keliaus ir paplūdimio tinklinio varžybas bei vyrų disko metimo finalą savo akimis stebėti galės Emilija Macevičiūtė. Ji prisipažįsta, kad loterijoje dalyvavo ir laimės ratą suko ne vieną kartą, laimėjo kelias gertuves ir net nesvajojo apie pagrindinį prizą: „Iki šiol negaliu patikėti, kad man taip pasisekė. Sužinojus apie laimėjimą, nuotaika tą dieną buvo ypatinga.“ Emilija prisipažįstą, kad niekada nebuvo aistringa sporto varžybų stebėtoja, bet sportas jai – būtinybė. „Impuls“ sporto klubo treniruotes ji lanko 3-5 kartus per savaitę ir jai tai puiki proga pailsėti po darbo. Paklausta, ar turi kokį nors mėgstamą atletą ar atletę, kurio karjera žavisi ir kuris įkvepia ją sportuoti, Emilija nustebina: „Tokio dievaičio tikrai neturiu. Mane kur kas labiau įkvepia žmonės, kuriuos kasdien su užsidegimu sportuojančius regiu sporto klube, o taip pat ir treneriai, kurie visada laukia mūsų ir visada pasitinka su gera nuotaika. Tačiau galimybe pamatyti svarbiausią sporto renginį iš arti ir išvysti sportininkų kovas be galo džiaugiuosi.“  

„Impuls LTU“ vadovė taip pat džiaugiasi nuostabia, LTOK suteikta galimybe, „Impuls“ klientei gyvai palaikyti pasaulio ir Lietuvos sportininkus: „Noriu padėkoti Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui bei „LTeam“ komandai už ilgalaikę partnerystę ir papildomą klientų motyvaciją. Džiaugiuosi, kad mūsų klientus ši loterija paskatino į sporto klubus atvykti dažniau ir sportuoti daugiau. Taip pat dėkoju partneriams „Nike“, „Nutriless“, „Livol“ „PharmaOil“, „Akvilė“ už daugybę prizų mūsų loterijos dalyviams. Kartu su visa „Impuls“ komanda mūsų sportininkams linkiu sėkmingų žaidynių, o loterijos laimėtojai – nepakartojamų įspūdžių.“ 

Patirti nepakartojamą olimpinę dvasią loterijos laimėtojai linki ir pagrindinio prizo steigėjo Lietuvos olimpinio fondo vadovė Lina Minderienė: “Vasaros olimpinės žaidynės – neeilinis sporto renginys, viso pasaulio dėmesį sukaustantis kas ketverius metus. Džiaugiamės, kad galimybė lietuvių startus Paryžiuje stebėti gyvai įkvėpė tiek daug “Impuls” klientų aktyviai sportuoti. Linkime laimėtojai nepamirštamų įspūdžių, o visus sportą mylinčius kviečiu palaikyti LTeam sportininkus stebint transliacijas per TV ekranus ar sekant visą informaciją LTeam kanaluose. Juk vienybė – didžiausios olimpinis laimėjimas!” 

  L. Minderienė taip pat perduoda ir olimpiečių padėką „Impuls“ sveikatingumo klubams už puikias sąlygas juose sportuoti visus metus. 

logo