Grįžti į visus straipsnius
Naujienos

UŽ LAISVĘ JUDĖTI – nemokamai įsileisime visus pasiskiepijusius

6 gegužės, 2021 – 2 min

Sveikatingumo klubai „Impuls“ ir „Lemon“ nemokamai atveria duris visiems nuo COVID-19 pasiskiepijusiems gyventojams. 

Siekdami paskatinti žmones rūpintis savo bei kitų sveikata, plečiant visuomenės galimybes judėti ir skatinti platesnį verslų atisivėrimą – dovanojame 10 dienų narystę tiems, kurie turi bent vieną skiepą.

Visi, gavę skiepą nuo COVID-19, bet kuriame pasirinktame „Impuls“ ar „Lemon“ sveikatingumo klube didžiuosiuose šalies miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose), gaus 10 dienų narystę. Aktyvuoti dovaną galima iki š. m. rugpjūčio 31 dienos, bet kuriuo patogiu metu. Sporto narystę dovanojame vieną kartą, po pirmojo arba antrojo skiepo, pateikus tai patvirtinantį dokumentą – skiepų pasą, informacinį lapelį apie antrąjį skiepą, pažymą e-sveikatos sistemoje. Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti ir tie, kurie skiepą gavo anksčiau, nes esame dėkingi jiems už pilietiškumą! Viskas, ko reiks, tai atvykti į pasirinktą sporto klubą ir parodžius dokumentą bei užsiregistravus, nieko nelaukus imti stiprinti savo sveikatą sporto klube.

Ši iniciatyva kilo dėl to, nes skiepijimo procesas prisideda prie visų mūsų galimybių grįžti į pilnavertį gyvenimą ir bendro visuomenės imuniteto stiprinimo. Gyventojai skiepijasi vis dar lėtokai, o juk galimybės judėti laisvai yra svarbios tiek Lietuvos žmonėms, tiek verslo bendruomenei, tiek valstybės institucijoms. Todėl skatiname skiepytis ir tokiu būdu greičiau atverti daugiau veiklų: visiems pasiskiepijusiems sakome ačiū ir kviečiame į sveikatingumo klubus sportuoti NEMOKAMAI. Aktyvus judėjimas itin reikalingas geresnei fizinei bei emocinei sveikatai dabar ir ateityje.

logo