Grįžti į visus straipsnius

Lietuvių startuolis panaudojo „Uber“ modelį – sujungė trenerius ir norinčius sportuoti

16 kovo, 2018 – 4 min

Nusprendę sportuoti žmonės, nori kuo greičiau autis sportinius batelius ir eiti į sporto salę, tačiau dažnai susiduria su problema – kaip ir kur rasti tinkamą trenerį? Savarankiškai dirbantiems asmeniniams treneriams taip pat iškyla įvairių kliūčių ir klausimų – kaip save pristatyti sportuojančiųjų bendruomenei, rasti naujų klientų ir tinkamą vietą užsiėmimams vesti. Šią problemą išspręsti užsibrėžė lietuviškas treniruočių startuolis „Lympo“ ir didžiausias sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“.

Klientams suteiks daugiau lankstumo

Lympo“ yra pirmoji sportui ir sveikai gyvensenai skirta individualių treniruočių platforma Lietuvoje, kurios veikimo principas primena visame pasaulyje populiarias „Airbnb“ ar „Uber“ platformas. Norintieji sportuoti šios platformos pagalba gali rasti geriausiai jų poreikius atitinkančius sporto ir įvairių treniruočių specialistus, o šie pasiūlyti savo paslaugas ir atrasti naujų klientų.

Žmonės neturi laiko ieškoti trenerių begalinėje internetinėje erdvėje, jiems reikia sprendimo čia ir dabar. Neretai paieškos nutraukiamos taip ir nepradėjus sportuoti. „Lympo“ sukūrėme tam, kad tokių problemų nekiltų, o tiek sportuojantys, tiek treneriai galėtų taupyti savo laiką ir turėtų daugiau galimybių rinktis. Mūsų platforma – tai tarsi grandis, jungianti sportuoti norintį žmogų ir trenerį“, – sako treniruočių platformos įkūrėja Ada Jonušė.

Didžiausiu „Lympo“ partneriu tapęs sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“ suteikia galimybę sistemos dalyviams – asmeniniams treneriams naudotis savo klubų infrastruktūra.

Siekdami savo klubuose didinti asmeninių trenerių skaičių, plėsti jų pasirinkimo galimybę savo klientams, nusprendėme būti lankstesni ir pradėti bendradarbiauti su daugybe sporto profesionalų vienijančia „Lympo“ platforma. Taip galime pritraukti skirtingų kategorijų ir patirčių asmeninius trenerius bei suteikti klientams daugiau galimybių rinktis pagal kainą ir kitus jiems patiems aktualius kriterijus“, – sako sveikatingumo klubų tinklo vadovas Antanas Sakalauskas.

Padeda vieniems kitus atrasti

Prie treniruočių platformos prisijungęs asmeninis fitneso treneris Raimondas Jokubauskas sako, kad dirbantiems tokį darbą, kaip jo, naujoji platforma yra labai reikalinga ir padeda atrasti norinčius sportuoti.

Trenerio darbas yra tikrai įdomus, o padėti žmonėms pasiekti teigiamų ir matomų pokyčių visuomet yra malonu. Vis tik dirbantiems savarankiškai iki šiol trūko patogių būdų susisiekti su ieškančiais asmeninio trenerio paslaugų, plėsti profesinių pažinčių ratą, pateikti visiems prieinamą informaciją apie save ir savo

požiūrį į sportą. „Lympo“ tokią galimybę kaip tik ir suteikia“, – sako R. Jokubauskas.

Į sporto klubą su „Lympo“ treneriu

A. Sakalausko teigimu, „Impuls“ sveikatingumo klubai turi visas kokybiškam sportui ir treniruotėms reikalingas erdves, sportinę įrangą, todėl bendradarbiaujant su „Lympo“ visą šią infrastruktūrą galima išnaudoti dar efektyviau. Toks bendradarbiavimas patogus ir patiems klientams, kurie sveikatingumo klubuose galės sportuoti tiek su juose dirbančiais, tiek per treniruočių platformą surastais profesionaliais treneriais. Šie savo ruožtu turės galimybę dirbti aukščiausio lygio sporto salėse.

Šiuo metu „Lympo“ platformoje jau yra užsiregistravę keli šimtai įvairias treniruotes ir užsiėmimus siūlančių trenerių. Platformoje savo srities profesionalai taip pat dalinasi žiniomis ne tik sporto, bet ir mitybos, sveikos gyvensenos klausimais. Norintys sportuoti įvairių sričių trenerius gali rinktis pagal jų specializaciją ir treniruočių rūšis, perskaityti kitų vartotojų atsiliepimus, bei reitinguoti trenerį.

Kiekvienas savo paslaugas čia siūlantis treneris turi savo profilį, kuriame nurodoma jo vykdomų treniruočių pobūdis, kvalifikacija. Taip platformos vartotojai gali lengvai susirasti jiems labiausiai tinkantį trenerį, susisiekti su juo asmeniškai ir sutarti dėl užsiėmimų laiko, vietos ir kainos. Per platformą savo paslaugas gali siūlyti tik sertifikuoti, turintys tinkamą ir Lietuvos įstatymų reglamentuotą išsilavinimą treneriai.

logo