Grįžti į visus straipsnius
Naujienos

Lietuvos olimpiečiai išbandė naują „Impuls“ lauko sporto klubą Vilniuje

19 gegužės, 2020 – 3 min

Lauko treniruotės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie šiuo metu dar nenori sportuoti uždarose erdvėse ar tiesiog mėgsta būti gryname ore. Šis naujo formato sporto klubas tokias treniruotes rengs visą vasarą.

50 min. trukmės atidarymo treniruotę, kurią vedė „Impuls“ treneris Mantas Garlauskas, išbandė ir vienas geriausių Lietuvos biatlonininkų, olimpietis Tomas Kaukėnas. Kaip teigė sportininkas, jam, kaip ir kitiems profesionalams, teko gerokai papraikaituoti.

„Iš tikro buvo sunki treniruotė. Jau anksčiau esu pastebėjęs, kad „Impuls“ treniruotės yra rimtos ir jose reikia pasirinkti savo jėgas. Šįkart buvo naujų pratimų, naujų potyrių, todėl pabaigoje jau tikrai buvo nelengva“, – mintimis dalinosi biatlonininkas.

Kaukėnas, kaip žiemos sporto atstovas, prisipažįsta, kad sportuoti lauke yra naudinga visus metus.

„Palaikau sportą lauke, nes ir mano sportas vyksta po atviru dangumi, ir dar žiemą. Todėl net kai ir šalta, galima sportuoti lauke. Nesvarbu, koks oras, reikia eiti į lauką, grūdintis. Tokios treniruotės tikrai labai patrauklios, todėl galima atsivesti ir šeimos narius, draugus“, – pridūrė T. Kaukėnas.

Bėgikė Vaida Žūsinaitė dažnai treniruojasi po atviru dangumi. Ji ir prieš „Impuls“ treniruotę prabėgo 18 km.

„Kadangi nesu labai lanksti, tai kai kurie pratimai buvo sudėtingi, – šypsojosi V. Žūsinaitė. – Labai smagu, iš tikrųjų. Gryname ore treniruotė yra daug efektyvesnė, galima patirti daug gerų emocijų, todėl sporto klubas lauke tikrai yra gera idėja“.

Pirmąją lauko treniruotę išbandė ir baidarininkai Simonas Maldonis, Andrejus Olijnikas ir Ričardas Nekriošius, Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinės treneris Dainius Novickas su sūnumi ir kiti. Taip pat treniruotėje dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir „Impuls“ darbuotojai bei triatlono klubo „TRItonas“ nariai.

„Džiaugiamės, kad galėjome atsidaryti sporto klubą po atviru dangumi. Jau dabar matome, kad susidomėjimas būsimomis treniruotėmis yra didelis ir laisvų vietų šią savaitę sparčiai mažėja“, – teigė „Impuls“ vadovas Vidmantas Šiugždinis.

„Impuls“ lauko treniruotėse dalyvauti galės visi esami „Impuls“ klientai, užsiregistravę treniruotėms internetu arba įsigiję naują, būtent šio klubo narystę. Registruotis į treniruotes galima nuo gegužės 19 dienos, antradienio. Treniruotėje, pagal reikalavimus, galės dalyvauti 30 žmonių.

„Impuls“ interneto svetainėje jau yra paskelbtas treniruočių tvarkaraštis. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio rytais vyks „Body Tone“, pilateso, X-FIT, ir „Slow & Strong” užsiėmimai, o vakarais „Impuls“ treneriai pasiūlys X-FIT, „Functional Hit“, Zumbos ir „Bootcamp 4 Stops“ treniruotes. 

Tikslus treniruočių tvarkaraštis: https://www.impuls.lt/klubai/impuls-ozo-parkas-vilnius/tvarkarastis

Taip pat primename, kad jau gegužės 20 dieną savo veiklą atnaujins net 6 „Impuls“ sporto klubai– du didžiausi „Impuls“ sporto klubai Vilniuje (Kareivių ir Asanavičiūtės g.) bei Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Klaipėdos „Impuls“. Juose veiks treniruoklių ir grupinių užsiėmimų salės bei baseinų zonos.

 

Už nuotraukas ačiū Vidui Černiauskui

logo