Startuoja antrasis „BeActive“ programos etapas!
Didziuokis

Pradėk dabar Treneris pataria Naujienos

Startuoja antrasis „BeActive“ programos etapas!

 

Judėti būtina visiems! Todėl su džiugesiu pranešame, kad startuoja jau antrasis „BeActive“ programos etapas Vilniaus IMPULS (Kareivių, Ozo, Asanavičiūtės) sveikatingumo klubuose.

 

„BeActive“ – tai programa, skirta visiems, kurie po pertraukos grįžta į treniruotes arba niekada to aktyviai nedarė. Programos metu sportuosite grupėse ir galėsite pasirinkti, koks dienos metas Jums patogesnis: rytais arba vakarais. Iš viso startuoja 6 grupės - pasirinkite tinkamiausiame klube ir patogiausiu metu.

 

Jūsų laukia 4 savaitės treniruočių po 3 kartus per savaitę. Iš viso – net 12 puikių užsiėmimų!

Programos kaina tik 19 €, tai vos 1,58 € už treniruotę.

 

Treniruočių grafikas (3 per savaitę)Nepraleiskite galimybės būti fiziškai aktyvesniais ir sutvirtėti! Programa ypatingai tinka pradedantiesiems arba grįžtantiems į sportą po pertraukos.ĮSIGYTI GALITE KLUBŲ REGISTRATŪROJE

 

Domo sėkmės istorija: „Sportas suteikė pasitikėjimo savimi“

Šiaulietis Domas Sinickas sporto klube „Impuls“ – dažnas svečias. Profesionalus karys į sporto salę arba baseiną ateina kone kasdien. Sunku patikėti, kad šis 26-erių jaunuolis kažkada svėrė 100 kg.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Mokytojai švenčia!

Mokytojai švenčia!

Mokytojai švenčia!

Kartu su Vilniaus miesto savivaldybe ir EDU Vilnius prisidedame prie įsimintinos Mokytojų dienos šventės kūrimo ir spalio 3-9 dienomis dovanojame išskirtinius pasiūlymus, kuriais kviečiame pasinaudoti visus sostinės pedagogus! SVARBU! Norint pasinaudoti šventinės savaitės pasiūlymais būtina pateikti Vilniaus švietimo darbuotojams skirtą Vilniečio kortelę (arba pritaikyti specialų nuolaidos kodą nuolaidoms internetu). Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.

Plačiau

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Mieli klientai, Apgailestaudami pranešame, kad nuo pirmadienio, rugsėjo 12 dienos laikinai uždaromos baseino zonos Impuls sporto klubuose Vilniuje – Fabijoniškių gatvėje ir Ozo gatvėje, Šiauliuose – Vairo gatvėje bei Panevėžyje – Parko gatvėje.

Plačiau