Ketvirtadienis – draugų diena!
Didziuokis

Naujienos Pradėk dabar

Ketvirtadienis – draugų diena!

Meskite draugams sporto iššūkį ir pakvieskite juos į NEMOKAMĄ treniruotę! Visą lapkritį ketvirtadienius skelbiame DRAUGŲ DIENA!

Atsiveskite iki 4 draugų kiekvieną savaitę ir sportuokite drauge! Galite rinktis grupines treniruotes, sportą laisvų svorių zonose, treniruoklius ir baseiną ar pirčių zonas. Išbandykite visus IMPULS privalumus!

Sportuoti su draugais dviguba nauda: jiems – NEMOKAMA treniruotė, o Jums – papildoma motyvacija!

 

IMPULS visų laukia:

  • Erdvios sporto salės ir laisvų svorių zonos;
  • Plačiausias grupinių treniruočių pasirinkimas;
  • Profesionalūs ir visada pasiruošę padėti treneriai;
  • Baseino ir pirčių zonos;
  • Patogi lokacija, arti namų ar darbo.

 

Jokių papildomų registracijų. Užtenka su draugu ateiti prie registratūros. Vienas iš Jūsų turi turėti galiojančią narystę. Pasiūlymas galioja tik suaugusiems (nuo 18m.), būtina turėti galimybių pasus ir spyneles daiktams užsirakinti (jas galite įsigyyti ir pas mus). 

Dar daugiau priežasčių susitikti! Ką pasikviesite?

Domo sėkmės istorija: „Sportas suteikė pasitikėjimo savimi“

Šiaulietis Domas Sinickas sporto klube „Impuls“ – dažnas svečias. Profesionalus karys į sporto salę arba baseiną ateina kone kasdien. Sunku patikėti, kad šis 26-erių jaunuolis kažkada svėrė 100 kg.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Mokytojai švenčia!

Mokytojai švenčia!

Mokytojai švenčia!

Kartu su Vilniaus miesto savivaldybe ir EDU Vilnius prisidedame prie įsimintinos Mokytojų dienos šventės kūrimo ir spalio 3-9 dienomis dovanojame išskirtinius pasiūlymus, kuriais kviečiame pasinaudoti visus sostinės pedagogus! SVARBU! Norint pasinaudoti šventinės savaitės pasiūlymais būtina pateikti Vilniaus švietimo darbuotojams skirtą Vilniečio kortelę (arba pritaikyti specialų nuolaidos kodą nuolaidoms internetu). Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.

Plačiau

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Svarbi informacija „Impuls“ lankytojams

Mieli klientai, Apgailestaudami pranešame, kad nuo pirmadienio, rugsėjo 12 dienos laikinai uždaromos baseino zonos Impuls sporto klubuose Vilniuje – Fabijoniškių gatvėje ir Ozo gatvėje, Šiauliuose – Vairo gatvėje bei Panevėžyje – Parko gatvėje.

Plačiau