Didziuokis

Naujienos |  Kovo 13, 2019

IMPULS klientų dovana mažajam Vakariui

Mieli klientai, šiandien, kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu dėkojame JUMS!

 

2018 m. gruodžio mėnesį vykdėme jau tradicija tapusią 12-os dienų narysčių akciją, kurios metu dalį surinktų lėšų skiriame labdarai. Šiai akcijai pasirinkome naują partnerį - Rimanto Kaukėno paramos grupę ir kvietėme IMPULS sveikatingumo klubų klientus prisidėti prie pagalbos Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams.

 

Praeitais metais gimusi draugystė tarp Rimanto Kaukėno paramos grupės ir IMPULS sveikatingumo klubų jau yra įprasminta gražiais darbais, prie kurių prisidėjo daugelis sveiką gyvenseną propaguojančių Lietuvos žmonių.

 

Šių metų kovo 1-ąją, Impuls sveikatingumo klubų atstovai vyko į Kauną, kur vaikų reabilitacijos ligoninėje „Lopšelis“ jie aplankė mažąjį Vakarį ir įteikė IMPULS sveikatingumo klubų klientų dovaną - gyvybiškai svarbią medicininę įrangą – kosulio asistentą PHILIPS RESPIRONICS E70.

 

Vakariui dar būnant vos 6 mėnesių, mama pastebėjo, kad mažylis nenulaiko galvytės, įtartinai atrodė ir berniuko judesiai, tad nuskubėjusi į ligoninę iš karto bandė aiškintis šių negalavimų priežastį. Po daugelio tyrimų, vaiko prognozės nežadėjo nieko gero – vaikas neturėjo rijimo reflekso, nemokėjo ryti seilių, tad buvo suformuota gastrostoma, kurios pagalba šiuo metu maistelis yra zonduojamas tiesiai vaikui į skrandį. Vakaris sunkiai kvėpuoja, kosulys jam taip pat yra gyvybiškai pavojingas, nes kosėjant vaikas gali užspringti. Šiuo metu Vakario mama Alma gyvena laukimo nuotaikomis – greitu metu iš užsienio atkeliaus tyrimų rezultatai, kuriuose galimai išvys cereblinio paralyžiaus diagnozę bei kitų raidos sutrikimų pripažinimą vos metų su puse sulaukusiam sūnui.

 

Būtent dėl ypač pavojingos vaiko kasdienybės, mama su Vakariu jau kelerius mėnesius gyvena tarp Kauno klinikų ir reabilitacijos centro „Lopšelis“, nes tik šiose įstaigose jie yra aprūpinti kosulio asistentu be kurio vaikas negali keliauti namo. Šis įrenginys šeimai buvo neįperkamas, tad sveikatingumo klubų Impuls atstovai suskubo padėti šeimai ir skyrė paramą medicininės įrangos įsigijimui. Kosulio asistentas tapo ir Vakario bilietu namo.

 

Tai yra pirmasis IMPULS ir Rimanto Kaukėno grupės partnerystės rezultatas, 2019-ųjų metų eigoje bus įgyvendinta ir daugiau paramos projektų.

 

Kartu galime labai daug, ne tik sporto salėje - DĖKOJAME savo klientams!

Sporto nauda – gera savijauta ir išvaizda

Mantas Michalauskas bėgioja nuo antros klasės. Intensyviai sportuojantis vaikinas prisipažįsta – šaltuoju sezonu miško takelį tenka keisti į treniruoklių salę.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Viskas apie pilvo raumenis: mitai ir patarimai

Viskas apie pilvo raumenis: mitai ir patarimai

Viskas apie pilvo raumenis: mitai ir patarimai

Vasario 24, 2021

Dauguma sportuojančių svajoja apie liekną liemenį, tvirtus pilvo raumenis ir ryškų presą. Tik neretai nežinome, kaip šių tikslų pasiekti, treniruojamės netaisyklingai arba neefektyviai.

Plačiau

Kodėl sportas teikia daugiau džiaugsmo nei pyragaitis?

Kodėl sportas teikia daugiau džiaugsmo nei pyragaitis?

Kodėl sportas teikia daugiau džiaugsmo nei pyragaitis?

Vasario 09, 2021

Karantino metu ne vienam ir tikrai ne vieną kartą norisi susisukti į pledą ir nuotaiką pasikelti su pica ar ledų kibirėliu. Tą akimirką tikrai būna gera, tačiau kaip tikrai gerą savijautą išsaugoti ilgai?

Plačiau