IMPULS klientų dovana mažajam Vakariui
Didziuokis

Naujienos

IMPULS klientų dovana mažajam Vakariui

Mieli klientai, šiandien, kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu dėkojame JUMS!

 

2018 m. gruodžio mėnesį vykdėme jau tradicija tapusią 12-os dienų narysčių akciją, kurios metu dalį surinktų lėšų skiriame labdarai. Šiai akcijai pasirinkome naują partnerį - Rimanto Kaukėno paramos grupę ir kvietėme IMPULS sveikatingumo klubų klientus prisidėti prie pagalbos Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams.

 

Praeitais metais gimusi draugystė tarp Rimanto Kaukėno paramos grupės ir IMPULS sveikatingumo klubų jau yra įprasminta gražiais darbais, prie kurių prisidėjo daugelis sveiką gyvenseną propaguojančių Lietuvos žmonių.

 

Šių metų kovo 1-ąją, Impuls sveikatingumo klubų atstovai vyko į Kauną, kur vaikų reabilitacijos ligoninėje „Lopšelis“ jie aplankė mažąjį Vakarį ir įteikė IMPULS sveikatingumo klubų klientų dovaną - gyvybiškai svarbią medicininę įrangą – kosulio asistentą PHILIPS RESPIRONICS E70.

 

Vakariui dar būnant vos 6 mėnesių, mama pastebėjo, kad mažylis nenulaiko galvytės, įtartinai atrodė ir berniuko judesiai, tad nuskubėjusi į ligoninę iš karto bandė aiškintis šių negalavimų priežastį. Po daugelio tyrimų, vaiko prognozės nežadėjo nieko gero – vaikas neturėjo rijimo reflekso, nemokėjo ryti seilių, tad buvo suformuota gastrostoma, kurios pagalba šiuo metu maistelis yra zonduojamas tiesiai vaikui į skrandį. Vakaris sunkiai kvėpuoja, kosulys jam taip pat yra gyvybiškai pavojingas, nes kosėjant vaikas gali užspringti. Šiuo metu Vakario mama Alma gyvena laukimo nuotaikomis – greitu metu iš užsienio atkeliaus tyrimų rezultatai, kuriuose galimai išvys cereblinio paralyžiaus diagnozę bei kitų raidos sutrikimų pripažinimą vos metų su puse sulaukusiam sūnui.

 

Būtent dėl ypač pavojingos vaiko kasdienybės, mama su Vakariu jau kelerius mėnesius gyvena tarp Kauno klinikų ir reabilitacijos centro „Lopšelis“, nes tik šiose įstaigose jie yra aprūpinti kosulio asistentu be kurio vaikas negali keliauti namo. Šis įrenginys šeimai buvo neįperkamas, tad sveikatingumo klubų Impuls atstovai suskubo padėti šeimai ir skyrė paramą medicininės įrangos įsigijimui. Kosulio asistentas tapo ir Vakario bilietu namo.

 

Tai yra pirmasis IMPULS ir Rimanto Kaukėno grupės partnerystės rezultatas, 2019-ųjų metų eigoje bus įgyvendinta ir daugiau paramos projektų.

 

Kartu galime labai daug, ne tik sporto salėje - DĖKOJAME savo klientams!

Laidų vedėja I.Stasiulevičiūtė: „Pasportavus, atrodo, galėtum dar vieną dieną nugyventi“

Nors dainininkė ir laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė prisipažįsta, kad išsiruošti į sporto klubą jai tenka prisiversti, tačiau atlygis garantuotas

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Lašas gerumo

Lašas gerumo

Lašas gerumo

Didžiuojamės būdami Nacionalinio kraujo centro draugais ir partneriais.

Plačiau

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena.

Sausio 20 d. – pasivaikščiojimo lauke diena. IMPULS komanda kviečia Jus visą artėjantį savaitgalį daugiau laiko praleisti gryname ore vaikštant ir sportuojant. Reguliarūs pasivaikščiojimai – didelė nauda Jūsų kūnui ir emocinei sveikatai, nes vaikščiojimas: - mažina psichologinę įtampą, - gerina nuotaiką, - skatina kūrybiškumą, - aktyvuoja viso organizmo veiklą, - stimuliuoja imuninę sistemą, - mažina neigiamas ilgo sėdėjimo pasekmes, - mažina kraujospūdį, - mažina cukraus kiekį kraujyje.

Plačiau