Didziuokis

IMPULS blogas

Naujienos |  Kovo 13, 2019

IMPULS klientų dovana mažajam Vakariui

Mieli klientai, šiandien, kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu dėkojame JUMS!

 

2018 m. gruodžio mėnesį vykdėme jau tradicija tapusią 12-os dienų narysčių akciją, kurios metu dalį surinktų lėšų skiriame labdarai. Šiai akcijai pasirinkome naują partnerį - Rimanto Kaukėno paramos grupę ir kvietėme IMPULS sveikatingumo klubų klientus prisidėti prie pagalbos Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams.

 

Praeitais metais gimusi draugystė tarp Rimanto Kaukėno paramos grupės ir IMPULS sveikatingumo klubų jau yra įprasminta gražiais darbais, prie kurių prisidėjo daugelis sveiką gyvenseną propaguojančių Lietuvos žmonių.

 

Šių metų kovo 1-ąją, Impuls sveikatingumo klubų atstovai vyko į Kauną, kur vaikų reabilitacijos ligoninėje „Lopšelis“ jie aplankė mažąjį Vakarį ir įteikė IMPULS sveikatingumo klubų klientų dovaną - gyvybiškai svarbią medicininę įrangą – kosulio asistentą PHILIPS RESPIRONICS E70.

 

Vakariui dar būnant vos 6 mėnesių, mama pastebėjo, kad mažylis nenulaiko galvytės, įtartinai atrodė ir berniuko judesiai, tad nuskubėjusi į ligoninę iš karto bandė aiškintis šių negalavimų priežastį. Po daugelio tyrimų, vaiko prognozės nežadėjo nieko gero – vaikas neturėjo rijimo reflekso, nemokėjo ryti seilių, tad buvo suformuota gastrostoma, kurios pagalba šiuo metu maistelis yra zonduojamas tiesiai vaikui į skrandį. Vakaris sunkiai kvėpuoja, kosulys jam taip pat yra gyvybiškai pavojingas, nes kosėjant vaikas gali užspringti. Šiuo metu Vakario mama Alma gyvena laukimo nuotaikomis – greitu metu iš užsienio atkeliaus tyrimų rezultatai, kuriuose galimai išvys cereblinio paralyžiaus diagnozę bei kitų raidos sutrikimų pripažinimą vos metų su puse sulaukusiam sūnui.

 

Būtent dėl ypač pavojingos vaiko kasdienybės, mama su Vakariu jau kelerius mėnesius gyvena tarp Kauno klinikų ir reabilitacijos centro „Lopšelis“, nes tik šiose įstaigose jie yra aprūpinti kosulio asistentu be kurio vaikas negali keliauti namo. Šis įrenginys šeimai buvo neįperkamas, tad sveikatingumo klubų Impuls atstovai suskubo padėti šeimai ir skyrė paramą medicininės įrangos įsigijimui. Kosulio asistentas tapo ir Vakario bilietu namo.

 

Tai yra pirmasis IMPULS ir Rimanto Kaukėno grupės partnerystės rezultatas, 2019-ųjų metų eigoje bus įgyvendinta ir daugiau paramos projektų.

 

Kartu galime labai daug, ne tik sporto salėje - DĖKOJAME savo klientams!

36 kg atsikratęs Mantas: „Visi tai gali padaryti, bet dažnas netiki savimi“

Likus vos keletui savaičių iki metų pabaigos, daugelis žmonių ima kelti sau ateinančių metų tikslus. Ne paslaptis, kad dažnas svajoja pagerinti savo išvaizdą, tiksliau – pradėti naują gyvenimo etapą, didesnį dėmesį skiriant savijautai ir išvaizdai. „Tiesa, neretai koją pakiša nepasitikėjimas savimi, baimė, kad nepasiseks“, – pastebi asmeninis treneris Mantas Pavliukevičius. Abejojantiems jis siunčia padrąsinimą: jeigu jam pavyko, kodėl negali pavykti ir jums?

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

IMPULS dovanoja NTC treniruotes

IMPULS dovanoja NTC treniruotes

IMPULS dovanoja NTC treniruotes

Birželio 04, 2020

Jau galite registruotis į Vilniuje, Vingio parke, vyksiančius grupinius užsiėmimus.

Plačiau

INFORMACIJA IMPULS NARIAMS

INFORMACIJA IMPULS NARIAMS

INFORMACIJA IMPULS NARIAMS

Gegužės 28, 2020

IMPULS klubams atvėrus duris – narystės aktyvuotos automatiškai

Plačiau