Grįžti į visus straipsnius
Naujienos

Vietos rezervacija grupiniuose užsiėmimuose nuo 08.01 būtina

31 liepos, 2019 – 1 min

Informuojame, kad nuo 2019.08.01 dienos vietos rezervacija grupiniuose užsiėmimuose yra privaloma.

Taisylės:

1.1. Klientas norintis dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose privalo iš anksto rezervuoti vietą www.impuls.lt, IMPULS mobilioje programėlėje arba IMPULS sveikatingumo klube. Sveikatingumo klubo grupinių užsiėmimuose vietų skaičius yra ribotas ir nerezervavus vietos klubas negarantuoja, kad užsiėmime bus laisvų vietų bei jame bus galima dalyvauti.

1.2. Jei klientas negali atvykti į iš anksto rezervuotą grupinį užsiėmimą, jis privalo savarankiškai rezervaciją atšaukti. Atšaukimas galimas tik likus daugiau nei 60 min iki užsiėmimo pradžios.

1.3. Grupinių užsiėmimų rezervacija galima 7 dienos iki užsiėmimo pradžios. Rezervuoti galima ne daugiau kaip 3 grupinius užsiėmimus per dieną.

1.4. Jei klientas rezervavo vietą grupinėje treniruotėje ir treniruotėje nedalyvavo 2 kartus per 2 kalendorines savaites, klientui išjungiama treniruočių rezervavimo teisė 14 dienų nuo antro nedalyvavimo dienos.

1.5. Prasidėjus grupiniam užsiėmimui klientas privalo būti įėjęs į sveikatingumo klubą, kitaip jo rezervacija negalioja.

Su visomis Impuls sveikatingumo taisyklėmis galite susipažinti čia >>>

Atsisiųskite Impuls mobiliąją programėlę ir vietą į grupinį užsiėmimą rezervuokite patogiai!

logo