Grįžti į Impulsiada
Pergalingos istorijos

Pergalinga istorija: Aleksandras ir Laima

8 vasario, 2024 – 2 min

Apie dideles ir mažas pergales…💭

Ištikimi IMPULS klientai Aleksandras ir Laima pirmą kartą į sporto salę įžengė prieš 3 metus. Jie pasakoja, kad pradžioje buvo nedrąsu, tačiau sulaukė didelio palaikymo, motyvacijos bei pritarimo iš IMPULS trenerio Sergėjaus. Jis įkvėpė pasitikėjimo savimi bei noro siekti pergalių.
Sutuoktiniai su džiaugsmu pasakoja apie jiems svarbias pergales: „2021 m. pirmą kartą su dviračiais numinėme iš Palangos į Nidą bei atgal, viso gavosi apie 200 kilometrų. Aleksandras kartu su treneriu Sergėjumi 2022 m. numinė iš Vilniaus į Kauną ir atgal, apie 255 km., o 2023 m. pavyko pasiekti naują rekordą – numinė iš Vilniaus į Klaipėdą (344 km.) per vieną dieną“. Aleksandras ir Laima pabrėžia, kad nugalėti yra nepakartojamas jausmas, tačiau svarbu mokėti tinkamai ir pralaimėti: „Reikia nepasiduoti emocijoms, nebūna pergalių be pralaimėjimų“. Anot herojų, siekiant pergalių svarbu suvaldyti emocijas: „Kaip dabar prisimenu, prieš pirmas varžybas visą naktį nemiegojome. Prieš startą smarkiai pakilo pulsas iš baimės, tačiau kai pavyko tinkamai susiimti, trasą įveikėme kuo puikiausiai“.
Jie pataria, kad siekti savo tikslų bei pergalių yra lengviau treniruojantis su kitais: „Kai esi vienas kartais sunku atrasti motyvacijos sportui, todėl kvieskite sportuoti šeimos narius, draugus arba užsukite į grupines IMPULS treniruotes, kur motyvuoja ir treneriai, ir drauge sportuojantys žmonės!“. Tad būkime drąsesni ir siekime savo pergalių kartu, motyvuojančioje IMPULS bendruomenėje!💙 🏆

#impulsiada2024

logo