impuls.lt

Išmokti plaukti nėra nei per anksti, nei per vėlu. IMPULS kviečia išmokti plaukti įvairaus amžiaus žmones!

IMPULS plaukimo akademija sukurta norintiems išmokti plaukti arba jau mokantiems ir ketinantiems patobulinti plaukimo techniką bei įgūdžius.

Mes turime 4 baseinus Baltijos šalyse ir vienus geriausių plaukimo trenerių, grupines arba asmenines plaukimo treniruotes, kuriose ne tik Jūs, bet ir Jūsų atžalos taps gerais plaukikais.

Būdamas IMPULS plaukimo akademijos nariu galėsi burtis į plaukimo komandą, dalyvauti varžybose ir čia parodyti, kad greičiausias ir stipriausias esi būtent Tu!

Mūsų tikslai

  • Didinti plaukimo ir kitų vandens sporto šakų populiarumą Lietuvoje.
  • Išmokyti vaikus ir suaugusiuosius saugiai elgtis vandenyje ir, esant reikalui, ištiesti pagalbos ranką nelaimės ištiktam.
  • Išmokyti visus norinčius plaukimo pradmenų ir pagrindinių plaukimo stilių.
  • Suteikti galimybę vaikams nuolat dalyvauti plaukimo varžybose.
  • Klientams suteikti pasitikėjimo savo jėgomis ir užtikrinti gerą nuotaiką treniruočių metu.
  • Nuolat tobulėti ir visuomet būti žingsniu priekyje, siekiant klientų pasitikėjimo ir jų poreikių tenkinimo. Mūsų vertybės – profesionalumas, nuolatinis tobulėjimas ir komandinis darbas, kokybiškos paslaugos sveikatingumo klubų klientams.

Mūsų vertybės – profesionalumas, nuolatinis tobulėjimas ir komandinis darbas, kokybiškos paslaugos sveikatingumo klubų klientams.

Apie treniruotes

Plaukimo treniruotės labai naudingos lavinti kūną ir palaikyti gerą sveikatą. Plaukimas stiprina pagrindines raumenų grupes, širdį, kraujagysles, imuninę sistemą ir teigiamai veikia bendrą savijautą. Profesionalūs IMPULS treneriai išmokys įveikti vandens baimę, taisyklingai kvėpuoti vandenyje ir plaukti „delfinu“, „brasu“, nugara, „krauliu“ ir kitais klasikiniais plaukimo stiliais. Šie įgūdžiai leis saugiai jaustis prie ežero ar jūros, o nelaimės atveju – netgi būti pasiruošusiam padėti kitiems. Užtikrintai jaučiantis vandenyje, bus galima išbandyti savo jėgas įvairiose rungtyse su treniruočių draugais.

Su trenerio pagalba realius rezultatus pajausite jau po 4-8 plaukimo treniruočių. Treniruotės vyksta grupėse (nuo 5 iki 12 žmonių) ir individualiai, į jas priimami vaikai (nuo 6 m. amžiaus) ir suaugusieji.

Plaukimo akademija yra įtraukta į neformaliojo ugdymo programų sąrašą, tėveliai turi galimybę gauti 20 EUR/mėn kompensaciją daliai vaiko mėnesinio mokesčio padengti.

Išsirinkite patogiausią laiką ir jauskitės kaip žuvis vandenyje!

 

Dažnai užduodami klausimai

Svarbi informacija dėl Kareiviu IMPULS baseino veiklos

Kovo 22, 2023

Informuojame, kad Kareivių IMPULS baseino ir pirčių erdvės atnaujinimo darbai pratęsiami iki balandžio 2 dienos imtinai. Šiuo laikotarpiu galite lankytis Asanavičiūtės ir Savanorių klubų baseino ir pirčių zonose. Kareivių IMPULS baseino erdvėje lauksime Jūsų nuo balandžio 3 dienos. Plaukimo akademijos narystė tam laikotarpiui bus automatiškai sustabdoma. Plaukimo treniruotės prasidės nuo balandžio 3 dienos. Kilus klausimams kviečiame kreiptis nr. 19192 Atsiprašome už nepatogumus.

Plačiau