Išmokti plaukti nėra nei per anksti, nei per vėlu. IMPULS kviečia išmokti plaukti įvairaus amžiaus žmones. O galbūt norite tapti profesionaliais plaukikais? Padėsime svajonėms išsipildyti!

IMPULS plaukimo akademija sukurta norintiems išmokti plaukti arba jau mokantiems ir ketinantiems patobulinti plaukimo techniką bei įgūdžius.

Mes turime 10 baseinų visoje Lietuvoje ir vienus geriausių plaukimo trenerių, grupines arba asmenines plaukimo treniruotes, kuriose ne tik Jūs, bet ir Jūsų atžalos taps gerais plaukikais.

Būdamas IMPULS plaukimo akademijos nariu galėsi burtis į plaukimo komandą, dalyvauti varžybose ir čia parodyti, kad greičiausias ir stipriausias esi būtent Tu!

Mūsų tikslai

  • Didinti plaukimo ir kitų vandens sporto šakų populiarumą Lietuvoje.
  • Išmokyti vaikus ir suaugusiuosius saugiai elgtis vandenyje ir, esant reikalui, ištiesti pagalbos ranką nelaimės ištiktam.
  • Išmokyti visus norinčius plaukimo pradmenų ir pagrindinių plaukimo stilių.
  • Suteikti galimybę vaikams nuolat dalyvauti plaukimo varžybose.
  • Klientams suteikti pasitikėjimo savo jėgomis ir užtikrinti gerą nuotaiką treniruočių metu.
  • Tapti pripažintiems plaukimo treniruočių profesionalų Lietuvoje ir užsienyje.
  • Nuolat tobulėti ir visuomet būti žingsniu priekyje, siekiant klientų pasitikėjimo ir jų poreikių tenkinimo. Mūsų vertybės – profesionalumas, nuolatinis tobulėjimas ir komandinis darbas, kokybiškos paslaugos sveikatingumo klubų klientams.

Mūsų vertybės – profesionalumas, nuolatinis tobulėjimas ir komandinis darbas, kokybiškos paslaugos sveikatingumo klubų klientams.

Apie treniruotes

Plaukimo treniruotės labai naudingos lavinti kūną ir palaikyti gerą sveikatą. Plaukimas stiprina pagrindines raumenų grupes, širdį, kraujagysles, imuninę sistemą ir teigiamai veikia bendrą savijautą. Profesionalūs IMPULS treneriai išmokys įveikti vandens baimę, taisyklingai kvėpuoti vandenyje ir plaukti „delfinu“, „brasu“, nugara, „krauliu“ ir kitais klasikiniais plaukimo stiliais. Šie įgūdžiai leis saugiai jaustis prie ežero ar jūros, o nelaimės atveju – netgi būti pasiruošusiam padėti kitiems. Užtikrintai jaučiantis vandenyje, bus galima išbandyti savo jėgas įvairiose rungtyse su treniruočių draugais.

Su trenerio pagalba realius rezultatus pajausite jau po 4-8 plaukimo treniruočių. Treniruotės vyksta grupėse (nuo 5 iki 12 žmonių) ir individualiai, į jas priimami vaikai (nuo 6 m. amžiaus) ir suaugusieji.

Plaukimo akademija yra įtraukta į neformaliojo ugdymo programų sąrašą, tėveliai turi galimybę gauti 15 EUR/mėn kompensaciją daliai vaiko mėnesinio mokesčio padengti.

Išsirinkite patogiausią laiką ir jauskitės kaip žuvis vandenyje!

Dažnai užduodami klausimai

Startuoja antrasis „BeActive“ programos etapas!

Lapkričio 25, 2021

Nuo gruodžio 1 d. kviečiame prisijungti prie „BeActive“ programos Vilniaus IMPULS. Nepraleiskite galimybės būti fiziškai aktyvesniais už itin patrauklią kainą!

Plačiau