07:00
Ozo g. 41, Vilniaus
Nike circle training
07:00 - 07:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 3 iš 15
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Strenght & Power
07:00 - 07:49
Andžej Gunevič
Rezervuota: 6 iš 25
Kareivių g. 14, Vilniaus
H.I.I.T
07:00 - 07:49
Juozas Dambrauskas
Rezervuota: 8 iš 25
Ozo g. 41, Vilniaus
Nike circle training
07:00 - 07:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 5 iš 15
Kareivių g. 14, Vilniaus
H.I.I.T
07:00 - 07:49
Juozas Dambrauskas
Rezervuota: 4 iš 25
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Strenght & Power
07:00 - 07:49
Andžej Gunevič
Rezervuota: 6 iš 25
07:30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Fitness bike
07:30 - 08:19
Sergej Sokolov
Rezervuota: 8 iš 18
Parko g. 14, Panevėžio
Joga
07:30 - 08:45
Rima Kasačiūnienė
Rezervuota: 9 iš 12
Kareivių g. 14, Vilniaus
TRX Power
07:30 - 08:14
Kazimieras Čiginskas
Rezervuota: 10 iš 15
Kareivių g. 14, Vilniaus
TRX Basic
07:30 - 08:19
Sergej Sokolov
Rezervuota: 8 iš 15
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Circle training
07:30 - 08:14
Regina Korolienė
Rezervuota: 9 iš 28
Parko g. 14, Panevėžio
Joga
07:30 - 08:45
Rima Kasačiūnienė
Rezervuota: 8 iš 12
Kareivių g. 14, Vilniaus
TRX Power
07:30 - 08:14
Kazimieras Čiginskas
Rezervuota: 10 iš 15
Kareivių g. 14, Vilniaus
Circle training
07:30 - 08:19
Sergej Sokolov
Rezervuota: 11 iš 25
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Circle training
07:30 - 08:14
Regina Korolienė
Rezervuota: 8 iš 28
Parko g. 14, Panevėžio
Joga
07:30 - 08:45
Rima Kasačiūnienė
Rezervuota: 10 iš 12
07:45
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Joga
07:45 - 09:15
Irina Heyn
Rezervuota: 20 iš 25
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Joga
07:45 - 09:15
Irina Heyn
Rezervuota: 15 iš 25
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Joga
07:45 - 09:15
Irina Heyn
Rezervuota: 16 iš 25
08:00
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Pilates
08:00 - 08:49
Rasa Donėlienė
Rezervuota: 29 iš 35
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Cross training
08:00 - 08:49
Vitalijus Limontas
Rezervuota: 4 iš 10
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Circle training
08:00 - 08:49
Sergejus Michailovas
Rezervuota: 6 iš 20
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Pilates
08:00 - 08:49
Rasa Donėlienė
Rezervuota: 25 iš 35
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Cross training
08:00 - 08:49
Vitalijus Limontas
Rezervuota: 1 iš 10
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Pilates
08:00 - 08:49
Rasa Donėlienė
Rezervuota: 30 iš 35
08:30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Aqua
08:30 - 09:14
Kazimieras Čiginskas
Rezervuota: 26 iš 35
Ozo g. 41, Vilniaus
Pilates
08:30 - 09:19
Rita Bolšakovienė
Rezervuota: 10 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Aqua
08:30 - 09:14
Kazimieras Čiginskas
Rezervuota: 24 iš 35
Ozo g. 41, Vilniaus
Pilates
08:30 - 09:19
Rita Bolšakovienė
Rezervuota: 0 iš 30
09:00
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Brazil butt lift
09:00 - 09:49
Žaneta Valainienė
Rezervuota: 9 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Nike mobility
09:00 - 09:49
Agnė Mickevičiūtė-Butienė
Rezervuota: 0 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pilates
09:00 - 09:49
Vaida Garnienė
Rezervuota: 10 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Fitness bike
09:00 - 09:49
Sergej Sokolov
Rezervuota: 10 iš 18
Parko g. 14, Panevėžio
Pump
09:00 - 09:49
Inga Sedliorienė
Rezervuota: 19 iš 35
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Aqua
09:00 - 09:44
Rasa Donėlienė
Rezervuota: 19 iš 20
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Fitness bike
09:00 - 09:49
Tadas Kazlauskas
Rezervuota: 8 iš 18
Parko g. 14, Panevėžio
Sveikatos mankšta
09:00 - 09:49
Rima Kasačiūnienė
Rezervuota: 23 iš 25
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Pilates
09:00 - 09:49
Eglė Lisaitė
Rezervuota: 14 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Sveikatos mankšta
09:00 - 09:49
Vaida Garnienė
Rezervuota: 0 iš 20
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Circle training
09:00 - 09:49
Sergej Sokolov
Rezervuota: 15 iš 20
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Pilates
09:00 - 09:49
Martyna Čepienė
Rezervuota: 25 iš 35
Parko g. 14, Panevėžio
Slow&Strong
09:00 - 09:49
Erika Vžesniauskienė
Rezervuota: 17 iš 25
Parko g. 14, Panevėžio
Bosu training
09:00 - 09:49
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 16 iš 20
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Slow&Strong
09:00 - 09:49
Eglė Lisaitė
Rezervuota: 23 iš 35
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Circle training
09:00 - 09:49
Emanuelis Živatkauskas
Rezervuota: 10 iš 20
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Sveikatos mankšta
09:00 - 09:49
Rasa Jančauskienė
Rezervuota: 13 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Nike Strength
09:00 - 09:49
Žaneta Valainienė
Rezervuota: 6 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Fitness bike
09:00 - 09:49
Sergej Sokolov
Rezervuota: 11 iš 18
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pilates
09:00 - 09:49
Tatjana Olenkovič
Rezervuota: 8 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
Combat
09:00 - 09:59
Inga Sedliorienė
Rezervuota: 18 iš 30
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Aqua
09:00 - 09:44
Rasa Donėlienė
Rezervuota: 17 iš 20
Parko g. 14, Panevėžio
Stretching & Balance
09:00 - 09:49
Erika Vžesniauskienė
Rezervuota: 18 iš 25
Ozo g. 41, Vilniaus
Slow&Strong
09:00 - 09:49
Irma Balandienė
Rezervuota: 1 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Pilates
09:00 - 09:49
Eglė Lisaitė
Rezervuota: 10 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Sveikatos mankšta
09:00 - 09:49
Vaida Garnienė
Rezervuota: 0 iš 20
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
TRX Power
09:00 - 09:44
Sergej Sokolov
Rezervuota: 9 iš 15
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Slow&Strong
09:00 - 09:49
Odeta Kuncaitienė
Rezervuota: 33 iš 35
Parko g. 14, Panevėžio
Pump
09:00 - 09:49
Erika Vžesniauskienė
Rezervuota: 23 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
Sveikatos mankšta
09:00 - 09:49
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 24 iš 25
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Slow&Strong
09:00 - 09:49
Eglė Lisaitė
Rezervuota: 19 iš 35
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Nike circle training
09:00 - 09:49
Emanuelis Živatkauskas
Rezervuota: 14 iš 20
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pilates
09:00 - 09:49
Vaida Garnienė
Rezervuota: 22 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Fitness bike
09:00 - 09:49
Sergej Sokolov
Rezervuota: 7 iš 18
Ozo g. 41, Vilniaus
Pilates
09:00 - 09:49
Martyna Čepienė
Rezervuota: 0 iš 35
Parko g. 14, Panevėžio
TRX Power
09:00 - 09:49
Inga Sedliorienė
Nėra laisvų vietų
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Aqua
09:00 - 09:44
Rasa Donėlienė
Rezervuota: 18 iš 20
Parko g. 14, Panevėžio
Slow&Strong
09:00 - 09:49
Rima Kasačiūnienė
Nėra laisvų vietų
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Pilates
09:00 - 09:49
Eglė Lisaitė
Rezervuota: 11 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Nike mobility
09:00 - 09:49
Emanuelis Živatkauskas
Nėra laisvų vietų
09:30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Joga
09:30 - 10:29
Ana Romanovska
Rezervuota: 13 iš 23
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Aqua
09:30 - 10:19
Audrius Šimkaitis
Rezervuota: 3 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Full body tone
09:30 - 10:19
Jurga Maculevičiūtė
Rezervuota: 1 iš 30
09:45
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pump
09:45 - 10:34
Sergejus Michailovas
Rezervuota: 0 iš 30
10:00
Liepų g. 53a, Klaipėdos
TRX Power
10:00 - 10:49
Žaneta Valainienė
Rezervuota: 4 iš 20
Kareivių g. 14, Vilniaus
Joga
10:00 - 11:30
Irina Heyn
Nėra laisvų vietų
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Martyna Čepienė
Rezervuota: 8 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Kazimieras Čiginskas
Rezervuota: 14 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
Full body tone
10:00 - 10:49
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 0 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Slow&Strong
10:00 - 10:49
Rima Margevičiūtė
Rezervuota: 11 iš 25
Parko g. 14, Panevėžio
Pilates
10:00 - 10:49
Rima Kasačiūnienė
Rezervuota: 13 iš 25
Kareivių g. 14, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Irma Balandienė
Rezervuota: 15 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Step
10:00 - 10:49
Jurga Maculevičiūtė
Rezervuota: 10 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Aqua
10:00 - 10:49
Audrius Šimkaitis
Nėra laisvų vietų
Ozo g. 41, Vilniaus
Joga
10:00 - 11:30
Irina Heyn
Rezervuota: 6 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Fitness bike
10:00 - 10:49
Sergej Sokolov
Rezervuota: 3 iš 17
Parko g. 14, Panevėžio
Fitness bike
10:00 - 10:44
Inga Sedliorienė
Rezervuota: 14 iš 21
Parko g. 14, Panevėžio
Pilates
10:00 - 10:49
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 20 iš 35
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pilates
10:00 - 10:49
Rita Bolšakovienė
Rezervuota: 28 iš 35
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
„Mai Ram“ Joga
10:00 - 11:30
Marina Čerepanova
Rezervuota: 9 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pilates
10:00 - 10:49
Justina Paliulionytė
Rezervuota: 14 iš 23
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Aqua
10:00 - 10:44
Eglė Lisaitė
Rezervuota: 14 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Pump
10:00 - 10:49
Emanuelis Živatkauskas
Rezervuota: 13 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Nike circle training
10:00 - 10:49
Žaneta Valainienė
Rezervuota: 1 iš 20
Kareivių g. 14, Vilniaus
Joga
10:00 - 11:30
Irina Heyn
Rezervuota: 18 iš 23
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Jelena Revko
Rezervuota: 13 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Martyna Čepienė
Rezervuota: 12 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Kazimieras Čiginskas
Rezervuota: 10 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Regina Korolienė
Rezervuota: 8 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
Roll relax
10:00 - 10:49
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 1 iš 25
Ozo g. 41, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Irma Balandienė
Rezervuota: 1 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Aqua
10:00 - 10:49
Audrius Šimkaitis
Nėra laisvų vietų
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Zumba
10:00 - 10:49
Šarūnė Stonė
Rezervuota: 4 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Joga
10:00 - 11:30
Irina Heyn
Rezervuota: 10 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Fitness bike
10:00 - 10:49
Sergej Sokolov
Rezervuota: 3 iš 17
Parko g. 14, Panevėžio
Pilates
10:00 - 10:49
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 21 iš 35
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Pilates
10:00 - 10:49
Rima Margevičiūtė
Rezervuota: 8 iš 25
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pilates
10:00 - 10:49
Rita Bolšakovienė
Rezervuota: 18 iš 35
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
„Mai Ram“ Joga
10:00 - 11:30
Marina Čerepanova
Rezervuota: 7 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pilates
10:00 - 10:49
Justina Paliulionytė
Rezervuota: 13 iš 23
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Aqua
10:00 - 10:44
Eglė Lisaitė
Rezervuota: 17 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Nike core
10:00 - 10:49
Emanuelis Živatkauskas
Rezervuota: 14 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Circle training
10:00 - 10:49
Žaneta Valainienė
Rezervuota: 5 iš 20
Kareivių g. 14, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Jelena Revko
Rezervuota: 28 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Martyna Čepienė
Rezervuota: 0 iš 35
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Kazimieras Čiginskas
Rezervuota: 0 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Brazil butt lift
10:00 - 10:49
Regina Korolienė
Rezervuota: 14 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
Full body tone
10:00 - 10:49
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 0 iš 30
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Brazil butt lift
10:00 - 10:49
Rita Bolšakovienė
Rezervuota: 0 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Joga
10:00 - 10:59
Larisa Markevičienė
Rezervuota: 19 iš 23
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Aqua
10:00 - 10:49
Eglė Lisaitė
Rezervuota: 18 iš 24
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Fitness bike
10:00 - 10:49
Emanuelis Živatkauskas
Rezervuota: 7 iš 18
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Zumba
10:00 - 10:49
Šarūnė Stonė
Rezervuota: 13 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Jelena Revko
Nėra laisvų vietų
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Pilates
10:00 - 10:49
Rasa Donėlienė
Rezervuota: 28 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
Full body tone
10:00 - 10:49
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 19 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Fitness bike
10:00 - 10:49
Tadas Kazlauskas
Rezervuota: 14 iš 18
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pilates
10:00 - 10:49
Irma Balandienė
Nėra laisvų vietų
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Larisa Markevičienė
Rezervuota: 12 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Justina Paliulionytė
Rezervuota: 10 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Sveikatos mankšta
10:00 - 10:49
Rasa Jančauskienė
Rezervuota: 15 iš 30
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
„Mai Ram“ Joga
10:00 - 11:59
Ona Liandsbergienė
Rezervuota: 8 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Joga
10:00 - 11:30
Irina Heyn
Rezervuota: 10 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Full body tone
10:00 - 10:49
Rita Bolšakovienė
Nėra laisvų vietų
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Nike mobility
10:00 - 10:49
Eglė Bobelytė
Nėra laisvų vietų
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Impulsas judėti | II Melnragės paplūdimys
10:00 - 10:49
Impuls treneriai
Rezervuota: 4 iš 200
10:30
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
MAMA IR VAIKAS NARYSTĖ: Mother&child
10:30 - 11:19
Sandra Kunigėlė
Rezervuota: 1 iš 25
Liepų g. 53a, Klaipėdos
MAMA IR VAIKAS NARYSTĖ: Mother&child
10:30 - 11:19
Gintarė Labanauskienė
Rezervuota: 7 iš 12
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
MAMA IR VAIKAS NARYSTĖ: Mother&child
10:30 - 11:19
Sandra Kunigėlė
Rezervuota: 1 iš 25
Liepų g. 53a, Klaipėdos
MAMA IR VAIKAS NARYSTĖ: Mother&child
10:30 - 11:19
Gintarė Labanauskienė
Rezervuota: 2 iš 12
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Nike circle training
10:30 - 11:19
Tomas Kizelis
Rezervuota: 14 iš 20
11:00
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Pilates
11:00 - 11:49
Martyna Čepienė
Rezervuota: 19 iš 35
Kareivių g. 14, Vilniaus
Slow&Strong
11:00 - 11:49
Odeta Kuncaitienė
Rezervuota: 16 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
Aqua
11:00 - 11:49
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 0 iš 25
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Pump
11:00 - 11:49
Tadas Kazlauskas
Rezervuota: 12 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Aqua
11:00 - 11:49
Giedrius Podlipskas
Rezervuota: 0 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Brazil butt lift
11:00 - 11:49
Viktorija Smatavičienė
Rezervuota: 4 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Sveikatos mankšta
11:00 - 11:49
Laura Sidaraitė - Michailovė
Rezervuota: 18 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Full body tone
11:00 - 11:49
Irma Balandienė
Rezervuota: 19 iš 30
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Slow&Strong
11:00 - 11:49
Jelena Revko
Rezervuota: 23 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pilates
11:00 - 11:49
Martyna Čepienė
Rezervuota: 18 iš 35
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Slow&Strong
11:00 - 11:49
Regina Korolienė
Rezervuota: 6 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
Aqua
11:00 - 11:49
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 0 iš 25
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Aqua
11:00 - 11:49
Giedrius Podlipskas
Rezervuota: 0 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Nike mobility
11:00 - 11:49
Emanuelis Živatkauskas
Rezervuota: 11 iš 25
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Full body tone
11:00 - 11:49
Martyna Čepienė
Rezervuota: 16 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Full body tone
11:00 - 11:49
Viktorija Smatavičienė
Rezervuota: 7 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Sveikatos mankšta
11:00 - 11:49
Laura Sidaraitė - Michailovė
Rezervuota: 14 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Ball training
11:00 - 11:44
Jelena Revko
Rezervuota: 20 iš 25
Parko g. 14, Panevėžio
Aqua
11:00 - 11:49
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 0 iš 25
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Pilates
11:00 - 11:49
Rita Bolšakovienė
Rezervuota: 21 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Aqua
11:00 - 11:49
Giedrius Podlipskas
Rezervuota: 6 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Slow&Strong
11:00 - 11:49
Jelena Revko
Rezervuota: 27 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Pump
11:00 - 11:49
Tadas Kazlauskas
Rezervuota: 12 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
Pilates
11:00 - 11:49
Rima Kasačiūnienė
Rezervuota: 26 iš 40
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Full body tone
11:00 - 11:49
Irma Balandienė
Rezervuota: 8 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Slow&Strong
11:00 - 11:49
Larisa Markevičienė
Rezervuota: 21 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Slow&Strong
11:00 - 11:49
Justina Paliulionytė
Rezervuota: 9 iš 30
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Zumba
11:00 - 11:49
Rosita Vorobjovaitė
Rezervuota: 16 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Joga
11:00 - 11:49
Rasa Jančauskienė
Rezervuota: 11 iš 25
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pilates
11:00 - 11:49
Rita Bolšakovienė
Rezervuota: 32 iš 35
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Slow&Strong
11:00 - 11:49
Laura Sidaraitė - Michailovė
Rezervuota: 0 iš 35
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Joga
11:00 - 11:59
Ana Romanovska
Rezervuota: 7 iš 30
11:30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pilates
11:30 - 12:19
Eglė Bobelytė
Rezervuota: 13 iš 27
12:00
Ozo g. 41, Vilniaus
Brazil butt lift
12:00 - 12:49
Jelena Revko
Rezervuota: 0 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pump
12:00 - 12:49
Sergejus Michailovas
Rezervuota: 8 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Circle training
12:00 - 12:49
Sergej Sokolov
Rezervuota: 15 iš 20
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Power Flow Yoga
12:00 - 12:49
Regina Korolienė
Rezervuota: 12 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Aqua
12:00 - 12:44
Igor Lapušinskij
Rezervuota: 0 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Nike circle training
12:00 - 12:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 11 iš 25
Kareivių g. 14, Vilniaus
Full body tone
12:00 - 12:49
Jelena Revko
Rezervuota: 20 iš 30
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Full body tone
12:00 - 12:49
Martyna Čepienė
Rezervuota: 16 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Slow&Strong
12:00 - 12:49
Viktorija Smatavičienė
Rezervuota: 14 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Kettlebell mix
12:00 - 12:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 4 iš 20
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Pilates
12:00 - 12:49
Irma Balandienė
Rezervuota: 17 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Full body tone
12:00 - 12:49
Eglė Bobelytė
Rezervuota: 5 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pump
12:00 - 12:49
Sergejus Michailovas
Rezervuota: 4 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
TRX Power
12:00 - 12:49
Regina Korolienė
Rezervuota: 8 iš 18
Kareivių g. 14, Vilniaus
Cross training
12:00 - 12:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 10 iš 15
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Pump
12:00 - 12:49
Emanuelis Živatkauskas
Rezervuota: 11 iš 30
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Full body tone
12:00 - 12:49
Agnė Mickevičiūtė-Butienė
Rezervuota: 16 iš 35
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Pilates
12:00 - 12:49
Martyna Čepienė
Rezervuota: 24 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Slow&Strong
12:00 - 12:49
Viktorija Smatavičienė
Rezervuota: 5 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Nike circle training
12:00 - 12:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 2 iš 20
Kareivių g. 14, Vilniaus
Brazil butt lift
12:00 - 12:49
Rita Bolšakovienė
Rezervuota: 4 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Full body tone
12:00 - 12:49
Eglė Bobelytė
Rezervuota: 1 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Full body tone
12:00 - 12:49
Agnė Mickevičiūtė-Butienė
Rezervuota: 9 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Circle training
12:00 - 12:49
Sergej Sokolov
Rezervuota: 12 iš 20
Kareivių g. 14, Vilniaus
Cross training
12:00 - 12:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 7 iš 15
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Joga ore
12:00 - 12:49
Deimantė Gelgutienė
Rezervuota: 13 iš 14
Ozo g. 41, Vilniaus
Brazil butt lift
12:00 - 12:49
Justina Paliulionytė
Rezervuota: 4 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Joga ore
12:00 - 12:49
Raimonda Keršulienė
Rezervuota: 10 iš 14
12:15
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Brazil butt lift
12:15 - 13:04
Justina Paliulionytė
Rezervuota: 16 iš 35
Kareivių g. 14, Vilniaus
Joga ore
12:15 - 13:04
Irina Heyn
Nėra laisvų vietų
12:30
Kareivių g. 14, Vilniaus
NĖŠČIŲJŲ NARYSTĖ: Nėščiųjų mankšta
12:30 - 13:19
Eglė Lisaitė
Rezervuota: 2 iš 20
Kareivių g. 14, Vilniaus
NĖŠČIŲJŲ NARYSTĖ: Nėščiųjų mankšta
12:30 - 13:19
Eglė Lisaitė
Rezervuota: 4 iš 20
14:00
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pump
14:00 - 14:49
Sergej Sokolov
Rezervuota: 6 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Full body tone
14:00 - 14:49
Jelena Revko
Rezervuota: 10 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pump
14:00 - 14:49
Sergej Sokolov
Rezervuota: 11 iš 30
15:00
Kareivių g. 14, Vilniaus
Brazil butt lift
15:00 - 15:49
Jelena Revko
Rezervuota: 11 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Full body tone
15:00 - 15:49
Jelena Revko
Rezervuota: 16 iš 30
16:00
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Sveika nugara
16:00 - 16:49
Audrius Šimkaitis
Rezervuota: 16 iš 25
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Sveika nugara
16:00 - 16:49
Audrius Šimkaitis
Rezervuota: 24 iš 25
Kareivių g. 14, Vilniaus
TRX Power
16:00 - 16:49
Tomas Kizelis
Nėra laisvų vietų
16:30
Parko g. 14, Panevėžio
Pilates
16:30 - 17:19
Rima Kasačiūnienė
Rezervuota: 15 iš 40
Parko g. 14, Panevėžio
Stretching & Balance
16:30 - 17:19
Erika Vžesniauskienė
Rezervuota: 0 iš 25
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Press + Back
16:30 - 16:54
Tadas Kazlauskas
Rezervuota: 7 iš 30
17:00
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Nike core
17:00 - 17:28
Žaneta Valainienė
Rezervuota: 8 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Pilates
17:00 - 17:49
Justina Paliulionytė
Rezervuota: 8 iš 25
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Nike core
17:00 - 17:28
Žaneta Valainienė
Rezervuota: 12 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pilates
17:00 - 17:49
Vaida Garnienė
Rezervuota: 0 iš 25
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Circle training
17:00 - 17:49
Sergej Sokolov
Rezervuota: 17 iš 20
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Full body tone
17:00 - 17:49
Viktorija Smatavičienė
Rezervuota: 8 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Circle training
17:00 - 17:39
Tadas Kazlauskas
Rezervuota: 7 iš 20
Kareivių g. 14, Vilniaus
Circle training
17:00 - 17:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 19 iš 25
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Joga
17:00 - 17:49
Inga Butkutė
Rezervuota: 1 iš 25
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
H.I.I.T
17:00 - 17:49
Irma Balandienė
Rezervuota: 11 iš 35
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Zumba
17:00 - 17:49
Sandra Kunigėlė
Rezervuota: 15 iš 35
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Circle training
17:00 - 17:49
Kristijonas Pinskus
Rezervuota: 7 iš 24
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pump
17:00 - 17:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 7 iš 30
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Zumba
17:00 - 17:49
Rosita Vorobjovaitė
Rezervuota: 8 iš 30
17:30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Circle training
17:30 - 18:19
Žaneta Valainienė
Rezervuota: 7 iš 20
Ozo g. 41, Vilniaus
Nike core
17:30 - 17:54
Agnė Mickevičiūtė-Butienė
Rezervuota: 0 iš 35
Kareivių g. 14, Vilniaus
Press + Back
17:30 - 17:58
Martyna Čepienė
Rezervuota: 25 iš 35
Parko g. 14, Panevėžio
Slow&Strong
17:30 - 18:19
Erika Vžesniauskienė
Rezervuota: 12 iš 25
Parko g. 14, Panevėžio
Full body tone
17:30 - 18:19
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 23 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
H.I.I.T
17:30 - 18:19
Rima Margevičiūtė
Rezervuota: 6 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Nike core
17:30 - 17:54
Jekaterina Komisarova
Rezervuota: 19 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Nike core
17:30 - 17:54
Monika Daukšienė
Rezervuota: 17 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Joga
17:30 - 18:19
Inga Butkutė
Rezervuota: 11 iš 25
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Press + Back
17:30 - 17:58
Irma Balandienė
Rezervuota: 0 iš 35
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Press + Back
17:30 - 17:58
Martyna Čepienė
Rezervuota: 23 iš 35
Parko g. 14, Panevėžio
Body step
17:30 - 18:19
Erika Vžesniauskienė
Rezervuota: 11 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Slow&Strong
17:30 - 18:19
Marija Cvetkova
Nėra laisvų vietų
Parko g. 14, Panevėžio
Pilates
17:30 - 18:19
Rima Kasačiūnienė
Nėra laisvų vietų
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Full body tone
17:30 - 18:19
Eglė Bobelytė
Rezervuota: 16 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Pump
17:30 - 18:19
Emanuelis Živatkauskas
Nėra laisvų vietų
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Circle training
17:30 - 18:19
Gintarė Labanauskienė
Rezervuota: 15 iš 20
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Brazil butt lift
17:30 - 18:19
Žaneta Valainienė
Rezervuota: 10 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
Combat
17:30 - 18:29
Inga Sedliorienė
Rezervuota: 21 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Circle training
17:30 - 18:19
Rima Margevičiūtė
Rezervuota: 7 iš 20
Ozo g. 41, Vilniaus
Press + Back
17:30 - 17:54
Karolina Kitkovska
Rezervuota: 5 iš 35
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Nike core
17:30 - 17:54
Jekaterina Komisarova
Rezervuota: 14 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Press + Back
17:30 - 17:58
Rita Bolšakovienė
Rezervuota: 25 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
Slow&Strong
17:30 - 18:19
Rima Kasačiūnienė
Nėra laisvų vietų
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Joga
17:30 - 18:19
Inga Butkutė
Rezervuota: 12 iš 25
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Press + Back
17:30 - 17:58
Irma Balandienė
Rezervuota: 0 iš 35
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Nike core
17:30 - 17:54
Eglė Graževičiūtė
Rezervuota: 14 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pilates
17:30 - 18:19
Vaida Garnienė
Rezervuota: 16 iš 25
Parko g. 14, Panevėžio
Fitness bike
17:30 - 18:14
Inga Sedliorienė
Rezervuota: 9 iš 21
Parko g. 14, Panevėžio
Brazil butt lift
17:30 - 18:19
Erika Vžesniauskienė
Rezervuota: 17 iš 35
Parko g. 14, Panevėžio
Pilates
17:30 - 18:19
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 20 iš 25
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Fitness bike
17:30 - 18:19
Tadas Kazlauskas
Rezervuota: 11 iš 18
Savanorių pr. 28, Vilniaus
TRX Basic
17:30 - 18:19
Tomas Kizelis
Rezervuota: 8 iš 20
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Full body tone
17:30 - 18:19
Eglė Bobelytė
Rezervuota: 17 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Nike circle training
17:30 - 18:19
Emanuelis Živatkauskas
Rezervuota: 13 iš 20
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Slow&Strong
17:30 - 18:19
Gintarė Labanauskienė
Rezervuota: 20 iš 25
Parko g. 14, Panevėžio
H.I.I.T
17:30 - 18:19
Inga Sedliorienė
Rezervuota: 20 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Pilates
17:30 - 18:19
Ana Romanovska
Rezervuota: 14 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Zumba
17:30 - 18:19
Rosita Vorobjovaitė
Rezervuota: 3 iš 30
17:45
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Fit boxing
17:45 - 18:34
Valdemar Kulda
Rezervuota: 11 iš 20
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Fit boxing
17:45 - 18:34
Valdemar Kulda
Rezervuota: 8 iš 20
18:00
Kareivių g. 14, Vilniaus
Joga ore
18:00 - 18:49
Irina Heyn
Nėra laisvų vietų
Ozo g. 41, Vilniaus
Full body tone
18:00 - 18:49
Agnė Mickevičiūtė-Butienė
Rezervuota: 0 iš 35
Ozo g. 41, Vilniaus
Slow&Strong
18:00 - 18:49
Vaida Garnienė
Rezervuota: 0 iš 20
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Fitness bike
18:00 - 18:49
Sergejus Michailovas
Rezervuota: 6 iš 17
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pilates
18:00 - 18:49
Martyna Čepienė
Nėra laisvų vietų
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pilates
18:00 - 18:49
Tatjana Olenkovič
Nėra laisvų vietų
Parko g. 14, Panevėžio
Fitness bike
18:00 - 18:44
Inga Sedliorienė
Nėra laisvų vietų
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Slow&Strong
18:00 - 18:49
Regina Korolienė
Rezervuota: 23 iš 40
Kareivių g. 14, Vilniaus
Cross training
18:00 - 18:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 13 iš 15
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Nike Endurance
18:00 - 18:49
Jekaterina Komisarova
Rezervuota: 23 iš 25
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Nike Strength
18:00 - 18:49
Monika Daukšienė
Rezervuota: 19 iš 30
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Pump
18:00 - 18:49
Irma Balandienė
Rezervuota: 30 iš 35
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Slow&Strong
18:00 - 18:49
Ana Romanovska
Rezervuota: 23 iš 27
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Cross training
18:00 - 18:49
Olga Rybina
Rezervuota: 2 iš 15
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Flow Ride
18:00 - 18:49
Gintarė Labanauskienė
Rezervuota: 10 iš 18
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
TRX Power
18:00 - 18:49
Sergejus Michailovas
Rezervuota: 13 iš 15
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Full body tone
18:00 - 18:49
Martyna Čepienė
Nėra laisvų vietų
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pilates
18:00 - 18:49
Deimantas Vaitkevičius
Rezervuota: 27 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Cross training
18:00 - 18:49
Regimantas Norvilas
Nėra laisvų vietų
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Brazil butt lift
18:00 - 18:49
Dovilė Tamulevičiūtė
Rezervuota: 14 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Full body tone
18:00 - 18:49
Janas Tankevičius
Rezervuota: 27 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Fitness bike
18:00 - 18:49
DIANA RAMANAUSKAITĖ
Rezervuota: 8 iš 18
Ozo g. 41, Vilniaus
Pilates
18:00 - 18:49
Justina Paliulionytė
Rezervuota: 7 iš 25
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Circle training
18:00 - 18:49
Kristijonas Pinskus
Rezervuota: 13 iš 24
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Fitness bike
18:00 - 18:49
Sergejus Michailovas
Rezervuota: 0 iš 17
Kareivių g. 14, Vilniaus
Cross training
18:00 - 18:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 11 iš 15
Ozo g. 41, Vilniaus
Full body tone
18:00 - 18:49
Karolina Kitkovska
Rezervuota: 8 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Nike Endurance
18:00 - 18:49
Jekaterina Komisarova
Rezervuota: 20 iš 25
Kareivių g. 14, Vilniaus
Full body tone
18:00 - 18:49
Rita Bolšakovienė
Rezervuota: 25 iš 30
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Full body tone
18:00 - 18:49
Irma Balandienė
Rezervuota: 20 iš 35
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Slow&Strong
18:00 - 18:49
Ineta Gluoksnytė Baguckienė
Nėra laisvų vietų
Kareivių g. 14, Vilniaus
Fitness bike
18:00 - 18:49
DIANA RAMANAUSKAITĖ
Rezervuota: 9 iš 18
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Slow&Strong
18:00 - 18:49
Rosita Vorobjovaitė
Rezervuota: 9 iš 35
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Nike Strength
18:00 - 18:49
Eglė Graževičiūtė
Rezervuota: 25 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Cross training
18:00 - 18:49
Olga Rybina
Rezervuota: 5 iš 15
Kareivių g. 14, Vilniaus
Slow&Strong
18:00 - 18:49
Julija Miched
Nėra laisvų vietų
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Slow&Strong
18:00 - 18:49
Kęstutis Bačkis
Rezervuota: 1 iš 27
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Step interval
18:00 - 18:49
Tatjana Olenkovič
Rezervuota: 28 iš 35
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
HIIT
18:00 - 18:49
Marija Cvetkova
Rezervuota: 13 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pilates
18:00 - 18:49
Deimantas Vaitkevičius
Rezervuota: 26 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Cross training
18:00 - 18:49
Regimantas Norvilas
Rezervuota: 15 iš 16
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Circle training
18:00 - 18:49
Dovilė Tamulevičiūtė
Rezervuota: 2 iš 20
Kareivių g. 14, Vilniaus
TAE-BO
18:00 - 18:49
Janas Tankevičius
Rezervuota: 14 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Pilates
18:00 - 18:49
Justina Paliulionytė
Rezervuota: 11 iš 25
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pump
18:00 - 18:49
Sergej Sokolov
Rezervuota: 20 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Slow&Strong
18:00 - 18:39
Viktorija Smatavičienė
Rezervuota: 6 iš 25
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pump
18:00 - 18:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 8 iš 30
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Roll relax
18:00 - 18:49
Irma Balandienė
Rezervuota: 29 iš 40
18:15
Kareivių g. 14, Vilniaus
Joga
18:15 - 19:45
Irina Heyn
Rezervuota: 17 iš 23
18:30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Nike Strength
18:30 - 19:19
Žaneta Valainienė
Rezervuota: 2 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
Pilates
18:30 - 19:19
Vaida Matulytė - Praniauskienė
Rezervuota: 0 iš 25
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Slow&Strong
18:30 - 19:19
Rima Margevičiūtė
Rezervuota: 16 iš 25
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Joga
18:30 - 19:29
Vaida Garnienė
Rezervuota: 19 iš 25
Parko g. 14, Panevėžio
Pump
18:30 - 19:19
Inga Sedliorienė
Rezervuota: 24 iš 35
Ozo g. 41, Vilniaus
Press + Back
18:30 - 18:58
Vytautas Kugelevičius
Rezervuota: 0 iš 30
Parko g. 14, Panevėžio
TRX Power
18:30 - 19:19
Rima Kasačiūnienė
Rezervuota: 0 iš 20
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Pilates
18:30 - 19:19
Eglė Bobelytė
Rezervuota: 23 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Slow&Strong
18:30 - 19:19
Gintarė Labanauskienė
Rezervuota: 14 iš 25
Parko g. 14, Panevėžio
Impulsas judėti | Kultūros ir poilsio parkas
18:30 - 19:19
Impuls treneriai
Rezervuota: 5 iš 200
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Step interval
18:30 - 19:19
Žaneta Valainienė
Rezervuota: 7 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Slow&Strong
18:30 - 19:19
Rima Margevičiūtė
Rezervuota: 10 iš 25
Parko g. 14, Panevėžio
Pilates
18:30 - 19:19
Rima Kasačiūnienė
Rezervuota: 17 iš 25
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Joga
18:30 - 19:29
Vaida Garnienė
Rezervuota: 7 iš 25
Parko g. 14, Panevėžio
Cross training
18:30 - 19:19
Inga Sedliorienė
Rezervuota: 11 iš 12
Ozo g. 41, Vilniaus
Press + Back
18:30 - 18:58
Vytautas Kugelevičius
Rezervuota: 0 iš 30
Liepų g. 53a, Klaipėdos
Pump
18:30 - 19:19
Tadas Kazlauskas
Rezervuota: 13 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Kettlebell mix
18:30 - 19:19
Tomas Kizelis
Rezervuota: 6 iš 20
Parko g. 14, Panevėžio
Joga
18:30 - 19:45
Rima Kasačiūnienė
Rezervuota: 10 iš 12
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Nike joga
18:30 - 19:29
Eglė Bobelytė
Rezervuota: 6 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Pilates
18:30 - 19:19
Rosita Vorobjovaitė
Rezervuota: 6 iš 30
19:00
Kareivių g. 14, Vilniaus
Joga
19:00 - 20:30
Irina Heyn
Rezervuota: 15 iš 23
Ozo g. 41, Vilniaus
Joga
19:00 - 20:09
Vaida Garnienė
Rezervuota: 0 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pump
19:00 - 19:49
Sergejus Michailovas
Rezervuota: 15 iš 30
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Circle training
19:00 - 19:44
Regina Korolienė
Rezervuota: 16 iš 28
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pump
19:00 - 19:49
Tomas Kizelis
Rezervuota: 17 iš 30
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Circle training
19:00 - 19:49
Dovilė Tamulevičiūtė
Rezervuota: 10 iš 20
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Pilates
19:00 - 19:49
Irma Balandienė
Nėra laisvų vietų
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Zumba
19:00 - 19:49
Sandra Kunigėlė
Rezervuota: 15 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Circle training
19:00 - 19:49
Kristijonas Pinskus
Rezervuota: 21 iš 24
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Full body tone
19:00 - 19:49
Julija Miched
Rezervuota: 28 iš 35
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Pilates
19:00 - 19:49
Ona Liandsbergienė
Nėra laisvų vietų
Ozo g. 41, Vilniaus
Pump
19:00 - 19:49
Vytautas Kugelevičius
Rezervuota: 9 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pilates
19:00 - 19:49
Deimantas Vaitkevičius
Rezervuota: 13 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Stretching & Balance
19:00 - 19:49
Janas Tankevičius
Rezervuota: 13 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Joga
19:00 - 20:30
Irina Heyn
Rezervuota: 18 iš 23
Ozo g. 41, Vilniaus
Joga
19:00 - 20:34
Vaida Garnienė
Rezervuota: 0 iš 20
Ozo g. 41, Vilniaus
Pilates
19:00 - 19:49
Martyna Čepienė
Rezervuota: 12 iš 35
Kareivių g. 14, Vilniaus
TRX Power
19:00 - 19:49
Tomas Kizelis
Nėra laisvų vietų
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Circle training
19:00 - 19:49
Dovilė Tamulevičiūtė
Rezervuota: 14 iš 20
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Pilates
19:00 - 19:49
Irma Balandienė
Rezervuota: 25 iš 29
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Pilates
19:00 - 19:49
Ineta Gluoksnytė Baguckienė
Rezervuota: 16 iš 27
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Zumba
19:00 - 19:49
Rosita Vorobjovaitė
Rezervuota: 9 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Circle training
19:00 - 19:49
Kristijonas Pinskus
Nėra laisvų vietų
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
Brazil butt lift
19:00 - 19:49
Kęstutis Bačkis
Rezervuota: 17 iš 35
Fabijoniškių g. 97a, Vilniaus
„Mai Ram“ Joga
19:00 - 20:30
Ona Liandsbergienė
Rezervuota: 0 iš 24
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Slow&Strong
19:00 - 19:49
Marija Cvetkova
Rezervuota: 6 iš 30
Ozo g. 41, Vilniaus
Pump
19:00 - 19:49
Vytautas Kugelevičius
Rezervuota: 20 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Pilates
19:00 - 19:49
Deimantas Vaitkevičius
Rezervuota: 12 iš 30
Kareivių g. 14, Vilniaus
Ball training
19:00 - 19:49
Janas Tankevičius
Rezervuota: 5 iš 30
19:15
Savanorių pr. 28, Vilniaus
Circle training
19:15 - 20:04
Andžej Gunevič
Rezervuota: 7 iš 24
19:40
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Fit boxing
19:40 - 20:29
Valdemar Kulda
Rezervuota: 9 iš 24
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilniaus
Fit boxing
19:40 - 20:29
Valdemar Kulda
Rezervuota: 7 iš 24
19:45
Kareivių g. 14, Vilniaus
Aqua
19:45 - 20:29
Ieva Šagauskaitė
Rezervuota: 20 iš 35
Kareivių g. 14, Vilniaus
Aqua
19:45 - 20:29
Ieva Šagauskaitė
Rezervuota: 14 iš 35