Didziuokis

IMPULS blogas

Naujienos Renginiai |  Rugsėjo 11, 2018

Atraskite aktyvumą su #BEACTIVE programa!

Europoje nerimą kelia milžiniškas fizinio pasyvumo lygis. 46% ES populiacijos niekada nesportuoja. Europos Sąjunga yra labai sunerimusi dėl nuolat mažėjančio sportuojančiųjų skaičiaus, todėl fiziniam aktyvumui skatinti sukurta #BEACTIVE (liet. “būk aktyvus”) intervencija, kuri numato įtraukti 60 tūkst. žmonių iš 8 skirtingų šalių.

 

Seniai nori gyventi aktyviau? Nežinai nuo ko pradėti? Prisijunk prie #BEACTIVE bendruomenės!

 

#BEACTIVE programa, kas tai? Tai 6 savaičių / 12 treniruočių ciklas, kurio dėka Klientas įvedamas į sportavimo pagrindus. Tai efektyviausia programa, norintiems užtikrintai įsilieti į judesio pasaulį!

#BEACTIVE treniruočių metu mokoma taisyklingų judesių, padėčių, kvėpavimo, atsipalaidavimo pratimų. Taip pat, pateikiama teorinė medžiaga, kaip reaguoja mūsų kūnas, raumenys, sąnariai, sausgyslės, raiščiai į tam tikrus judesius, pratimus ar kitą sukeliamą apkrovą. Supažindinama su pulso zonomis, kraujospūdžio ribomis bei teisingos mitybos pagrindais. Taip pat, savo rezultatus galėsite stebėti #BEACTIVE mobilioje programėlėje.

 

Sunkiausias pratimas – pradėti! Ateikite ir mes Jums padėsime pradėti užtikrintai.

Reabilitacijos laikotarpiu baleto šokėjas N. Juška kliaunasi sporto pagalba

Nuo vaikystės daug judančiam baleto šokėjui Nerijui Juškai su antsvoriu kovoti nereikėjo, tačiau į sveikatingumo klubą „Impuls“ teko įžengti dėl kitų priežasčių – pradėjus dirbti teatre, pasipylė darbinės traumos.

Plačiau

KITOS NAUJIENOS

Sporto specialistės pataria: „Tikslai sporte padeda siekti asmeninių tikslų gyvenime“

Sporto specialistės pataria: „Tikslai sporte padeda siekti asmeninių tikslų gyvenime“

Sporto specialistės pataria: „Tikslai sporte padeda siekti asmeninių tikslų gyvenime“

Artėjantis vasaros sezonas daugeliui priekaištingai primena Naujųjų metų išvakarėse ryžtingai sau duotą pažadą – pradėti sportuoti. Jei viltys tesėti pažadus pranyko dar žiemą – nenusiminkite, anot statistikos vos 2 proc. žmonių pavyksta laikytis naujametinių pažadų. Sporto psichologė Aistė Žemaitytė sako, kad labai dažnai pradėti sportuoti sutrukdo tikslo ir konkretaus plano neturėjimas. Tuo metu sveikatingumo klubų „Impuls“ grupinių treniruočių vyr. trenerė Vilma Brinec dalijasi patarimais, kurie padės atrasti aistrą sportinei veiklai ir pradėti sportuoti ne nuo pirmadienio, bet jau nuo šiandien.

Plačiau

Po vasaros į sporto salę: kaip sugrįžimą paversti malonumu?

Po vasaros į sporto salę: kaip sugrįžimą paversti malonumu?

Po vasaros į sporto salę: kaip sugrįžimą paversti malonumu?

Rudens pradžia šiek tiek primena Naujuosius metus: daugeliui rugsėjis asocijuojasi su sugrįžimu į darbus, su naujais tikslais ir ambicijomis. Ne išimtis ir sportas. Jeigu vasarą patingėjote sportuoti, tikriausiai mąstote, kaip efektyviai ir „neskausmingai“ į savo kasdienybę susigrąžinti fizinę veiklą. Kaip be traumų ir su gera nuotaika grįžti į sporto salę, pasakoja sveikatingumo klubo „Impuls“ vyr. treniruočių trenerė Ieva Juknytė.

Plačiau